Syndrom drazdiveho creva

sssisssa

rono rono tak s takym obedom radsej pomaly :)a ten janosik ..:DD tie doplnky aj u mna je to tak tolko som ich brala a nic. Ale nieco vo mne stale hovori ze este dajake skusit. Aj ked nieco musi byt aby sme tento problem odstranili, ved posledne tyzdne som stale doma a nemam pocit zeby som mala nejaky extremny stres a aj tak mi je blbo. Ja uz nicomu nechapem. tak pekny den prajem vsetkym :)

rono

a2,už neopravuj opravíš keď narastieš a inač čo čítam čo všetko ludia do seba dávajú /tie vitamíny,probiotiká,minerály/to všetko mám v sebe a problém sa vždy ukáže keď príde stres,,sssisssa na ľavej strane ???? škoda že nie si Jánošík bol by to asi hák /srandičky/ dúfam že to berieš športovo neboj keď mňa niečo bolí to sú iné bobky na obed mám syr hranolky a tatarku a potom ?nechám sa prekvapiť

a2

damian, ja mlieko nepijem a vyhybam sa aj mliecnym vyrobkom odkedy tu citam toto forum. obmedzila som aj prijem sladkeho, hlavne cokolady. vody priznam sa nie vzdy vypijem tak ako mam. ale snazim sa aj o to. dokonca som si kupila aj psyllium a uzivam tak 3x za tyzden vecer. teraz si chcem objednat imuno colostrum z netu i ked ma len 15% imunoglobulinov. co by si mi este poradil?? uzivam aj duspatalin 1 tyzden 2x denne.

sssisssa

damian tak ja som z toho co si napisal nic nepoctupil a dietu uz vonkoncom vazim ako pierko dietu si nemozem ani dovolit. Inac ma fakt zacinaju zaujimat tie doplnky keby neboli aspon dake drahe lebo zase dam do toho vela penazi a nic nezaberia tak ma porazi... ja budem mat naobed slepaciu polievku a urcite si dam kuracu nozku to je moje naj tomu nikdy nemozem odoloat nech sa deje cokolvek :))

damian

Mna by zaujimalo, ci niekto podstupil protikvasinkovu dietu s protiplesnovymi doplnkami.

Tiez by ma zaujimalo, ci pijete mlieko a KOLKO VODY VYPIJETE DENNE.

Velmi odporucam vysoke davky zasaditeho vitaminu C v prasku a enzymy - abe zlozky protizapalove. Aj vitamin C aj enzymy mozem z UK poslat, nie je problem.

Taktiez, velmi odporucam urinoterapiu. Ta je pravdepodobne nadovsetko - antibakterialny, protiplesnovy a mnohe ine ucinky.

a2

rono, ale neviem co som mala opravit, napis. please. inak na obed ja nebudem nic lebo idem k lekarovi a vtedy ma chytaju boje, a vtedy som na wc asi tak 4krat. tak az potom. :))

rono

a2,neopravila si to ,neva dlho som sa neozval a ako čítam objednajte aj mna nie k psychologičke ale psychiatrovi a ešte lepšie rezervujte miesto v blázninci leba tam sa uberáme , nevieme žiť v tejo dobe berieme viac ako unesieme a všetko prežívame nevieme sa otriasť zhodiť problém o to ide a preto žime ved raz určite zasvieti slniečko - a inak čo na obed?