Syndrom drazdiveho creva

damian

A este raz, velmi odporucam urinoterapiu. Myslim to smrtelne vazne. Ak nechcete minut majetok na doplnky, pouzite urinoterapiu, liecbu efektivnu a znamu od kedy bol clovek stvoreny.

damian

SAMOZREJME, ze stres prispieva tejto chorobe. Ale uvedomte si, ze asi kazdy clovek na zemi trpi stresom a mnohi velmi velkym a aj tak nemaju IBS.

Jedinou cestou ve vyriesit zapalove procesy. Potom vrevo odola stresom. A jedina cesta na vyriesenie zapalov je dat telo protizapalove latky + latky proti tomu, co tie zapaly sposobuju. A samozreje vylucit to, co provokuje mikroorganizmy, ktore tie zapaly sposobuju. Inej cesty NIET

Odporucam uzvanie velmi vysokych davok cisteho vitaminu C v podobe askorbat sodny, alebo askorbat vapenaty. Odporucam minimalne 10 gramov denne KLUDNE moze byt aj omnoho viac. To je zaklad na zapalove procesy.

a2

tak ja som nakoniec mala na obed sosovicovu polievku a vyprazany kuraci rezen plneny prazenicou s ryzou a kapustovym salatom z cerstvej kapusty, mnam :)) a vy ste co mali??

a2

rono, ok :) tak teda to necham na neskor, ked vyrastiem :)) ja syr moc nemusim. skor by som si dala vypraz. rezen ked uz vyprazane :)) ani neviem co dnes mame na obed.

sssisssa a ty si doma lebo marodujes alebo si studentka alebo ??? :))

ja som zistila, ze ked som ok a nemyslim na to je to ok. potom zrazu si spomenie, ze jeeeeeeeej ako mi je dobre a zacnem na to mysliet, uz aj citim pohyby :) to je asi fakt psychika. a nedajboze ze mam ist niekam, napr. k lekarovi, to radsej nejem az potom. no keby som to neriesila v hlave myslim, ze by to bolo lepsie. hmm.