Syndrom drazdiveho creva

maly_pavuk

no ak je clovek zdravy, nepotrebuje urinoterapiu:))moc je sterilny stale, ak je clovek chory, tak aj vtedy to moze uzivat..ja som celkom v pohode o tom nasla na -odkaz odstránený- tam mas o urinoterapii ak ine zaujimavosti:))ale ja tiez neviem, ci by som nemala skor rozhovor zo zachodou misou,keby som sa napila vlastneho mocu:))

a2

damina, este k tej urinoterapii. to moze clovek, kt. je uplne zdravy. inak si moze nieco privodit nie? ako viem, ze by som to mohla skusit? sice neviem ci by som sa k takemu niecomu odhodlala.

a2

damian, aj ja pijem kavu a jem maso. to hadam nemyslis vazne s tou vegerarianskou stravou. :(

sssisssa takze si studentka :) a stale s problemamy. a tebe co vlastne diagnostikovali??mne robili kolono, tam mi povedala, ze je vse ok, ziadne zapaly, brali vzorku z tenkeho creva a to bolo tiez ok, a krv na celiakiu a tam tiez vse ok. skonstatovala dr. ze IBS, dala duspatalin a keby hnacky neprechadzali tak psyllium. ja teda neviem. teraz som celkom ok. zasa som nebola od predvcera este na wc. hmm.

sssisssa

a2 ja som este studentka aj ked do skoly uz nechodim v januari tohto roku som uspesne ukoncila takze par mesiacov sa ratam za studentku cize predpokladam ze budem stale doma. Tak ked mam tie zapaly ako ich mam odstranit alebo co vlastne mam robit :((((

maly_pavuk

damiaan, vsetko co si vymenoval ze nemam jest, tak PRESNE to vsetko jem,.och moj boze, to je vsetko co mam rada:)))
a rng spominal nejaky protokol dr berksona,ci nieco take? tam je tiez ten silmarin.. lezne kde tie veci zozeniem?a co su to kvapky ci tabletky ci co...pavucik dakuje:)))

damian

SSSisssa, ako pozeram tak poizeram, moje mudre knhy neoddelitelmne spajaju IBS so zapalmi tenkeho creva. Mozno to ortodoxna medicina odmieta, ako odmieta mnohe ine pravdy.

Maso sa NEMA, kava sa NEMA, biela muka, mlieko a syry (nemyslim tvaroh) sa NESMU, alkohol sa NEMA.

Odporuca sa prejst na vegetariansku stravu (samozrejme surove rastliny) vysoke davky vit C, popripade enzymy, probiotika, protiparazitne caje (mata, zazvor, zihlava)...

zial, nemozem pisat viac, nemam moc casu, inak sa zblaznim.

damian

Maly pavuk pavucik, silimarin (Lagosa), vysole davky vit C, enzymy (traviace+proteoliticke), pupavovy caj, vela cistej nesytenej vody (2-2 a i/2 litra denne.

sssisssa

damian aky zapal myslis? ved aspon ja ziadny zapal nemam pokial viem keby som mala tak by mi to zistili na vysetreniach gastroskopie aj ked v krvy mi nieco take zistili. ja len tolko.

maly_pavuk

damian,..no boli z bielej muky klasickej:(( ja zijem strasne nezdravo, ale ja nejak s tym neviem prestat:((.. a uz ked si tu damiaan, nevies poradit, nieco na pecen.. mam trojnasobne zvysene GMT a moja lekarka ma stale odbije ze nevie z coho to mam, ale ja som este mladaaaaaa