Syndrom drazdiveho creva

maly_pavuk

no lenze mne kapustnica nic normalne nerobi, len ked ju dam na lacno:)) tak no booze, v pohode... hned na tom som bezala na nakupy s kamoskou do mesta a bolo v pohode..ked sme sadli do baru a som si zapalila, este som odbehla raz sa zvitat s kapustnicou, ale inak v pohode:)) zajtra musim byt zase OK lebo idem zurovat:)

sssisssa

maly pavuk tak taku odvahu by som ja nemala.

a2 co sa tyka psychologie pomaha mi to velmi vela aspon zatial uvedomim si vela veci ktore musim zmenit a je to fakt aby si clovek nasiel tu spravnu cestu aby bol v pohode...

maly_pavuk

aj ja mam nizky tlak..90/60 fasaaa ze:))

inak,..som dnes na prazdny zaludok zjedla superkyslu kapustnicu a na dnes som asi vo vasom klube zase:))) NIKDY NEJEDZTE KAPUSTNICU NA PRAZDNY ZALUDOK a najlepsie je ze o hodinu musim do mesta:))))

pomoc

aj ja si to myslim o tej kave,ja ju zasa pijem koli tlaku,mne nejak ani nechuti,skor pekne vonia,ale ked ju mam pit,tak nepijem ju s chuti./a este kava pomaha pri metabolizme,tak preto ju pijem/

pomoc

damian,ale ked telo potrebuje vela energie na kavu a ovocne stavy aby ich premenilo na vodu.
Tak ked jeme surovu zeleninu,tak na nu nepotrebuje vela energie?aby ju rozlozilo?sice,asi zalezi aku zeleninu jeme,lebo surova obsahuje aj traviace enzymy.Asi v tom bude rozdiel.

a2

maslite, ze voda kupovana vo flasiach je nezavadna? ved voda sa kontaminuje dotykom a svetlom. a pozrite ako sa skladuje v nasich obchodoch. ja mam doma filter nastastie. a veru ta voda je neporovnatelna s tou z vodovodu alebo vo flasiach.