Syndrom drazdiveho creva

sssisssa

krvy tlak mam aj ja dost casto a tie plesne mi tie zistili n kvapke krvy len neviem ci uz je vsetko v poriadku lebo som nebola na kontrole...

damian

POmoc nemas anemiu, ze mas taky nizky tlak? Dala si si robit rozbor, ci mas dostatok zeleza v krvi?

A kvapka krvi, co tam nasli? Nie su tame nejake plesnove kolonie, ako kandida alebo podobne?

pomoc

skusenosti som nabrala,citanim casopisov a clankov o zdravi,radami od RNG,damiana,miri-tu na fore...atd,od f.calivita-kde chodim na kvapku krvi a aj mam nejake casopis.na citanie a brozurku a kniha-JEDLO AKO LIEK JEDLO AKO JED-mi velmi pomohla a par velmi dobrych lekarov,no a moja trpezlivost mi velmi pomaha v zdr.problemoch...no a toto vsetko sa snazim posuvat dalej,lebo viem ake to je ked je clovek zle po zdravotnej stranke.

pomoc

a2,mam vazne problemi a aj pisem aby som pomohla,/lebo mam dost skusenosti...vela veci,co som skusila mi pomohlo ,len bohuzial na kazdeho plati nieco ine,kazdy si musi hladat pomoc sam/ odovzdavam skusenosti dalej/pisem pod manom mariaa-ked som registrovana,ale teraz sa nemozem nejak zaregistrovat,lebo syn nieco robil s PC,a nejak sa nemozem registrovat...ja mam velmi nizky tlak, i ked vypijem kavu,ale aj tak kava ma postavi na nohy,ako tak,pila som aj rozmarin.caj,ale stale mi nechuti.

RNG

ako kuriozita, odstranovanie chloru z vody sa dnes robi filtrami pridavanim kyseliny askorbovej.
250 gramov vo filtri na sprchu udajne staci detoxifikovat od chloru(viazat chlor a organicke chloraty) 10 000 galonov vody=40 000 litrov.
To je dalsia z mnozstva vybornych veci, co pre nas robi vitamin C(kyselina askorbova)

damian

voda by sa mala pit filtrovana. Ak nemate filter, a ak je velmi tvrda a chlorovana, lepsie je kupit z obchodu, hoci aj v plastovych flasiach. Vyberat si najmensie zlo.

damian

a2, ten multivitamin nevyzera zle.

1 kava denne je vela ak mas IBS. 2 su az privela. Je jedno, aka kava, stale odvodnuje a aj creva maju problemy. Vylucil by som uplne aspon do upravenia stavu. Ja pijem 1 kavu 2 x tyzdenne a stale sa na nu tesim :-)

RNG

len ako poznamka, firma Solgar patri tiez do megakoncernu NBTY, z ktoreho rozne firmy vyrabaju hromady kvalitnych (a este ovela viac priemernych, pozor na obsah!) doplnkov
www.nbty.com