Syndrom drazdiveho creva

maly_pavuk

rng, lenze mne sa to predtym nestalo,..a zas v tom hamburgeri bolo viac muky ako masa:)) bezne jem take hluposti a nic mi z toho nebolo,..zvlaastne..Bezne zapijam hambace s kofolou a pohoda..len vtedy nejak neviem,..nedobre bolo:) ale snazim sa nerobit take kiksy...

maly_pavuk

a2, napisala som ti mail vcera, ale sa vratil,..poslala som ti ho dnes znova ale zase sa vratil,..asi mas plnu schranku:))) neignurujem ta :)))

mariaa/pomoc

DAMIAN,pozri sa na tuto temu....

Prosim,ak je niekto alerg.na ml.bielk.KAZEIN....OZVITE SA....

tam som pisala,presnu diagn.z gastrofibroskopie./su tam popisane aj moje probl./len neviem ci vsetky,ale vo vela temach mam prispevky,len ty urcite cas nebudes mat na citanie,ja sa tiez nemozem dostat stale na PC.../

Inak pijem vodu-cistu, kazdu hod.2dcl vody,a teraz som zacala pit rano naobed a vecer aj VINNY OCOT/davam si jednu lyzicku octu do pohara z vodou/

ENZYMY BERIEM NA TRAVENIE...A AJ TIE AKO PISES PROTEOLYTICKE-BRALA SOM ICH 3MESIACE./su to enzymy z calivity-DIGESTEASE A DISESTIVE ENZYMES/

no,a o lekarovi nechcem pisat tak verejne.ALE SOM S NIM NAD MIERU SPOKOJNA.
Zatial len tolko,nemozem byt viac na PC,tak ak sa dostanem k PC tak sa ozvem.

damian

Nie som z Kosic, ale viem,ze je GE a ze robi ak to vysetrenie po ordinacnych hodinach zvycajne. Ja som za nim bol v lete ked som bol na SK na dovolenke, len tak pokecat o metabolickej medicine, ale akurat aj on mal dovolenku.

delphia

....sice v pripade ak si lekar, tak ani nemusis byt z Ke na to,aby si ho poznal...
...ja len tak nahlas rozmyslam..:))

delphia

xi xi :))
ja chodim k MUDr. Pavlovovi na gastro, ale na tej krvi som este nebola. ale ma to zaujalo.
damian ty si z KE- ked ho poznas?

RNG

maly pavuk, maso potrebuje extra vela kyselin, tj nejes ho a potom tie kyseliny rozriedis, inac ti bude trcat v zaludku a kazit sa.
Samozrejme to este velmi zosili vilny cukor a sladkosti na vrch toho, ktore podporia kvasenie a hnitie, co samozrejme vedie k tomu, ze sa telo tej pokazenej toxickej zmesi snazi co najrychlejsie zbavit.
Keby si miesto sladkeho caju zobrala kyseliny a enzymi, nemala by si ten "rychly pripad"