Syndrom drazdiveho creva

9191

damian dik mlieko a syry nemozem lebo mam "nabeh" na alergiu takze to nie a inac uz som brala skor probiotika asi nieco vyse troch mesiacoch a nic aj B komplex forte a spozorovala som to len na zaciatku potom uz nejak neucinkovali a bielej muky sa snazim vyhibat nie vzdy to sa da.. mozem ti napisa aj na email ?

damian

9151, skus nasadit silne probiotika a aspon B komplex forte z lekarne (3 x denne tbl). Pijes mlieko a jes kravske syry? Vysad. Vysad cukor. Pi 2 litre cistej nebublinkovej vody denne. Vysad VSETKO z bielej muky.

Ak sa do 2-4 tyzdnov po horeuvedenom postupe stav nezlepsi, ozvi sa. Bude treba enzymy, protiplesnove byliny a ine. Vela stastia.

9191

RNG neviem co znamena mikrobialnych.. lenze obavam sa toho.. lebo to trva uz vyse roka a mam stale vodnate stolice a brutalne krce niekedy sa normlane az bojim ci sa mi nieco nestane preto sa obavam aby neprislo este nieco horsie a vaznejsie. A ked mam byt uprimna som uz bezradna neviem ako si dalej pomoct aby aspon tie hnacky prestali a co to este moja psychika a mysel....

RNG

9191, psychosomaticke IBS nie je tak nebezpecne, ako z mikrobialnych nakaz.
Takze obava, ze to prejde do Crohna je viacmenej neopodstatnena.

9191

RNG a spol. Co robit ak ma niekto priznaky na IBS a lekary mu to nediagnostikovali? je to sposobene psychosomatickym problemom. Moze IBs prejst az do Crohnovaj choroby ak hej tak ako a po akom case

RNG

Inac samozrejme sa pri tom treba zaroven zbavit kvasnych infekcii v crevach(candida) ktore su velmi casto pricina IBS.

RNG

Prave som cital spravu ze na drazdive crevo(IBS) je dobry vytazok z listov articoka, ucinnejsi, nez predpisovane lieky. To iste plati na Crohnovu chorobu.
Vytazok ma aktivnu latku cynarin a davka je 2c500 mg(5% cynarinu)

maly_pavuk

noo uz som ti poslala:)))
mne na take pomohlo koloidne striebro a betain hcl som brala istu dobu po kazdom hlavnom jedle..teraz beriem len ked zjem nieco fest tazke, napriklad vyprazany syr...

a2

zasa som sa najedla a je mi tazkom riha sa mi. ako je to mozne? v com je problem? nikdy som toto nemavala. dnes tesne po obede, este sme sedeli v jedalni ma hrozne rozbolel zaludok. nikdy som taketo stavy nemavala.

Najčítanejšie články