Syndrom drazdiveho creva

sssisssa

najviac ma na tom znervoznuje a hneva je to ze mam stale hnacky a moja alergologicka mam taky pocit ze vzdy riesi nieco menej poctatne vzdy mi da niejake lieky kvoli kr. testom kde mam vzdy nieco zvysene, mala som jej chut povedat nech mi da len nejake doplnky ale hned vyskoci a ma niecim odbyje, co uz dalsie obdobie bude na nic cele leto si zase ani neuzijem...

sssisssa

urcite ta psychika vela asi najviac zo vsetko nam robi tie tazkosti aj ked bude to nieco aj okolo potravin, aj ked u mna to zacalo prave od psychiky - stresu...

harixo

nie som zaregistrovanyy, ale odpisem hocikomu. Mam tie iste probleemy po viacnasobnych operaciach criev pred desiatimi rokmi. Je to fakt asi psychikou.

[zruseny12]

Damian,jasne,nebudem.Uz som ho aj prestala pit,lebo mi nerobil po dlhsej dobe dobre.Tak skusim ten JABLCNY,len ja moc nemozem skusat veci,lebo okamzite mam krce ked mi nieco nesadne.

lea

ahojte
rada by som sa zucastnila vasej debaty,
moje problemy uz mam vyse roka a pol...chcem sa spýtat, mne moja doktorka povedala, že to bude asi psychikou, ze asi som velky introvert...ako to je s vami? skusali ste aj homeopatika?

RNG

Nuz je chyba, ze zdravotnictvo nepodporuje ucinne doplnky potravin, prave naopak, potlaca vsade a tlaci miesto nich skodlivu chemiu.
V podstate prirodne prostriedky(tj co rastie na poli, lukach a stromoch) by malo byt podstatne lacnejsie, nez umele lieky, vyrobene farmaceutickym priemyslom. Nuz zatial aspon na Slovensku je ta situacia je obratena, prirodne doplnky su pridrahe a lieky plati stat do znacnej miery.

9191

RNG tolko doplnkou predpokladam ze nieco z toho by muselo zabrat ale keby ze si to vsetko mam kupit a vyskusat tak to neviem z kade by som nabrala peniaze ...

RNG

9191, psylium, 1 lyzica, collostrum 15 kapsul(7, 5 gramu), opakovat kazdych 8 hodin. To precisti creva a vytlaci zle kultury, potom si nasad probiotika.
Ked to nestaci, pozri si na temy kandida a pouzi protikandidovu(bezsacharidovu) dietu a doplnky(niekolko lyzic kokosoveho oleja, 3x2 kvapky Candiminu, roztok GSE(60 kvapiek na liter vody)pripadne aj caj z Lapacha=2 lyzice varit pomaly vyse 20 minut)

mjanik

91-ak máš poruke akupunktúru,daj sa preliečiť proti hnačke a po odstráneni hnačky daj si ešte preliečiť trávenie

Najčítanejšie články