Syndrom drazdiveho creva

damian

Preco cakas na to, kym pani doktorka predpise vyzivove doplnky?? Aj ked predpise, nepredpise kvalitne a aj tak za ne zvycajne treba platit a navyse na SK su predrazene a nemaju velku potenciu.

damian

SSSisssa, z toho co pises, sa nezda, zeby Tvoja lekarka vdela, co robi.

Dispepsia nie je z alergie ale naopak, dispepsia a poruchy travenia (vratane nerovnovahy crevnej mikroflory a na parazity ako kandida) zapricinuju rozne alergicke reakcie organizmu, vratane hnaciek.

Zacni uzivat poriadne enzymy, pravdepodobne aj Betain HCL+pepsin, silne probiotika, mozno aj drevene uhlie, vyluc alergeny ako mlieko a biela muka a uvidis, ci sa Ti stav napravi.

sssisssa

mariaa a rng diky preto som chcel tie doplnky enzymov a kyselin ale hadam ta doktorka vie co robi aby mi bolo lepsie, tak ja skusim tie stavy ktore si vymenoval..

RNG

zvysene imunoglobuliny poukazuju na to, ze sa telo voci niecomu brani.
Moze to byt zamorenie alebo rozne mikroby a parazity.

[zruseny12]

sssisssa
daj si do googla IgE a IgG...
TAM SA TI NIECO UKAZE...pozerala som na to,tiez som len laik,ale suvisy to nieco z ALERGIOU...

RNG

sssisssa, zialbohu ja sa v slovenskej lekarskej terminologii natolko nevyznam. Keby tam boli aspon cele vyrazy a nie skratky tak by som to snad vylustil. Jedine co tam vidim je dyspepsia, tj traviaci problem z nedostatku kyselin a enzymov. Nuz to samozrejme vedie k hromade problemov, lebo enzymi su potrebne aj na travenie aj cistenie tela. Pri nedostatku kyselin a enzymov telo nedostane z potravy dost zivin, mnohe latky sa v tele hromazdia a vyvolavaju zapaly a alergie. Skus si odstavovat surovu cviklu, stonkovy celer a mrkvu, to su zdroje enzymov. Z ovoci je to najma papaja a ananas, samozrejme surove.
Alebo sa obrat na doplnky enzymov a kyselin, zopar som ich uviedol na -odkaz odstránený-
aj s ich presnym zlozenim, na porovnanie ucinnosti

sssisssa

rng dik za odpoved aj ked teraz uz s tym nic nespravim lebo tie lieky mam brat 2 -3 mesiace a az potom mozem ist na kontrolu. ked ona mi ich dala kvoli zvysenym hodnotam a to IgE a IgG
a taktiez rng ak sa v tomto vyznas prelozis mi tieto skratky
Dyspepsia protrah.-dif.dg. Dysbal. cel.im.-gr.levis. Zvyš. IgE+IgG.Intoler.KM-gr.levis.
dik

- mira

Alergologička o príčinách alergie nič nevie. Potrebuje len predpisovať.
Pečiatka, diplom a biely plášť nezaručujú, že vyzdravieš, skôr naopak. Zaradíš sa medzi tisícky chronických pacientov a poberateľov liekov.

RNG

ssissa, je to tvoje telo a ked chces pouzivat doplnky, nepytaj sa na to svojej lekarky, ktora zrejme o tom nevie nic, lebo sa to nenaucila v skole.
Ale naucili ju vyskakovat na ludi, co to len spomenu, lebo sa jej pletu do jej remesla, v ktorom sa citi na koni a neprizna sa ani za svet, ze o doplnkoch nic nestudovala, takze by mala mat "no coment" odpoved, keby bola uprimna.
To ale od drvivej vacsiny lekarov nemozes ocakavat, lebo ich okrem ineho ucia vystupovat suverenne, ako keby zjedli vsetku mudrost sveta.
Cest vynimkam!!

Najčítanejšie články