Syndrom drazdiveho creva

RNG

lactobacily forte vyzeraju lepsie, lebo maju viac kultur aj ochranu enterickeho obalu, takze sa neznici z nich cast kyselinami v zaludku.
Ale nepoznam ich naozajstne zlozenie, osobne si vzdy vsimnem, ktore kultury su tam zastupene, lebo niektore pokladam za dolezite, ako napr lactobacilus bulgaricus, ktory posilnuje viralnu imunituRozne enzymi a kyseliny pomahaju travit.
Ale na hnacky treba creva precistit,doslova vymiest, znicit parazitne kultury a nasadit probiotika.

A na to sy vlakniny, absorbenty, collostrum a samozrejme potom probiotika.

sssisssa

rng a mohol by si sa vajdrit konkretne k tymto vyrobkam

ako sa rozhodnut lactobacily forte alebo Swiss lactobacily "5"

a swiss bio enzymy, popriadne k tomu Bion 3

alebo vyskusat viac vyrobkov z aleo vera?

co by mi z tohto mohlo najskor pomoct?
ak mas s nimi skusenosti dik

RNG

Inac aloe vera gel obsahuje 98% vody a len 2 percenta susiny, z coko ani 1/2 nie su vlakniny. Takze nie je podstatny zdroj vlaknin, v odporucanych 2 lyzice 4 x denne(120 gramov) sa nachadza teda menej, nez gram vlaknin. Ja odporucam brat lyzicu psylia 3 krat denne(3x7 gramov) na precistenie criev, samozrejme collostrum a probiotika spolu s tym , v dostatocnom mnozstve

RNG

sisa, aloe vera je cenny tym, ze v surovom stave najma, obsahuje vzacne komplexne cukry, ktore telo pouziva na posilnenie bunecnych stien proti prieniku mikrobialnych nakaz. To predudovanie(obrnenie) trva ale mnoho mesiacov, preto kratkodobe pouzivanie aloe vera je odporucane len na hojenie zaludka, criev a popalenin na kozi.

jaja_jaja

Ja by som uprednostnila aloe vera gel ale ten, čo obsahuje aj dužinu, nie čistý ako voda. A čaj s aloe kvetov.Bolo to vysvetlené aj na reflexe lekárom.

sssisssa

ako sa rozhodnut lactobacily forte alebo Swiss lactobacily "5"

a swiss bio enzymy, popriadne k tomu Bion 3

alebo vyskusat viac vyrobkov z aleo vera?

co by mi z tohto mohlo najskor pomoct?

dik za kazdu odpoved

RNG

sisa, mojej zene to pomohlo.Aj viacerym inym,s pravidelnymi hnackami.Iste to ale nepomoze kazdemu, ale stoji to za pokus, neriskujes nic ine, nez trochu penazi.
Nemam dovod o tom teda pochybovat. A navod je od odbornika, ktory je vysoko medzi lekarmi Johnatan Whittaker, MD a plno inych titulov, ktory sa tym zaobera vyse 30 rokov a je lekar priekopnik v pouzivani prirodnych prostriedkov.
Jeho klinika v Texase(Wellness Institute) zamestnava vyse 80 lekarov a aspon raz rozne robi skolenie, cez ktore presli tisice lekarov dosial.
Ma svoje periodikum, ktore si predplaca 2.5 miliona ludi, zvacsa v USA, takze je to trieda, aku na Slovensku nemate.

sssisssa

rng akoze nic v zlom ale ked mam hnacky kazdy bozi den uz vyse dvoch rokov ako mi moze nejaka vlaknina s niecim pomoct za jeden den to proste viem ze to nie je realne a to uz urcite ked tie hnacky su sposobene aj psychikou.