Syndrom drazdiveho creva

mmaajjoo

Ahoj.....chcem sa opytat aj vy ktory trpíte chorobou syndrom drazdiveho creva, že ci aj vy mate neustále rano hnačku ako neide len o rano ja ju mam hoc kedy ale ráno ju proste mam vždy kazdy den......Dakujem

RNG

collostrum nie je protiplesnovy doplnok a mozno dostat collostrum az zo 40% imunoglobulinmi, takze tam prakticky ziadne mlieko nie je.
Tekute collostrum na trhu vobec nie je podla mojich vedomosti, takze ked niekto "pil collostrum" pochybujem o tych obsahoch imunoglobulinov celkove.
Collostrum existuje nielen kravske, ale aj napr kozie, hoci je ovela drahsie.
A celkova davka, povedzme velke davky, 5 gramov az 10 gramov susiny predsa nemoze podstatne narusit nizkoproteinovu dietu pri cukrovkach.
Ved aj zeleniny maju nejake tie bielkoviny a uplne bez bielkovin to telo i tak dlho nevydrzi.
Pri najhorsom treba zvysit protiplesnove doplnky a je ucinok toho trosticku zivocisneho proteinu kompenzovany.
Ake imunoglobuliny, ktore tam su a najma protirakovinny Lactoferrin pomahaju pri liecbe roznych sprevadzajucich nakaz pri oslabeni tela. Ja osobne by som vysoko koncentrovane collostrum len tak neodpisoval a nehadzal do jednej kategorie s mliekom.To su velmi rozdielne latky.

ketlin

ahojky, ja som si dala Psyllium plus dnes prvy raz a sla som do pol hodinky. Len teraz sa mi zda, akoby som mala brucho akoby na vode cim to je...hoci dost vela pijem, ale neviem co to je. Hadam, ked to budem pit 3 x tyzdenne bude mi fajn...

[zruseny12]

MMAAJJOO
ak to mas takto,tak skus sa sustresit na STRESS,mozno aj to je pricina tvojich hnaciek...
na stress JE DOBRY B-KOMPLEX FORTE/alebo aj potraviny,kotre obsahuju vit.B...a velmi dobre je pit aj ***LIPOVI CAJ*** NA STRESS...
A HLAVNE SA ***NEUHANAJ***VSETKO ROB V KLUDE A POHODE,VSTAN O NIECO SKOR,ABY SI SA NEUHANAL A VSETKO SA SNAZ ROBIT V KLUDE...***NIE V ZHONE***to je velmi dolezite...
podobne to mam aj ja/ked nepocitam ostatne veci k tomu/
tiez sa musim vyhybat STRESSU,lebo stress mi nici creva/okrem ineho/oslabnu mi a mam potom nie len hnacky,ale aj krce atd.
takze som zistila,ze ked sa nehonim, robim vsetko pomaly a v klude je to velmi dobre...
este je dobre pit aj ***REPIKOVI CAJ-TEN LIECI VNUTORNE ORGANY***

do googla.sk do vyhladavaca si daj ***ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE***
tam sa ti ukazu nejake dobre stranky z bylinkami a rady...
vela stastia prajem

damian

ja som voci collostrum velmi konzervativny, kedze Ti, co varuju proti mlieku, varuju aj proti collostru, kedze je to tiez zivocisne, obycajne z kravy. Uz na to najmenej jedna osoba dobre doplatila, ked mala leukemiu, vysadila mlieko ale pila collostrum a plesne v tele progredovali. Teda by som bol s collostrom opatrny.

mmaajjoo

Tak som si pomali precital skoro vsetky vaše príspevky . Aj ja by som sa chcel podelit s vami s mojim problemom a poprosit o radu. Moj probem je ze mávam časté hnačky uz dva roky, prešiel som mnohyma vysetreniami dokonca aj doktor mi povedal ze uz neviem ake vysetrenia mi ma spravit nic mi totis nenasli. Takze bude to ten syndrom drazdiveho creva. Hnacky nastanu hlavne ked niekde idem alebo ak skoro rano vstanem a mam ist do skoli alebo tak vzdy idem rano na vecko aj tri krat a stale hnacka . Mal som aj strach ci to nie je nador na creve lebo tak caste hnacky som nikdy nemal ...... nevie mi niekto pomoct lebo fakt mi to nici zivot..navstevujem aj psychologa no zatial sa nic nemeni .....vopred dakujem za radu .