Syndrom drazdiveho creva

RNG

probion 9 nie su zle, ale poznam aj ovela lepsie, napr Ultimate probiotic alebo Soil Based cultures zo Swansonvitamins.com, kam pridali aj stopove mineraly(72 roznych)

RNG

scitec obsah:
* Vápnik ... 144 mg
* Fosfor ... 110 mg
* Betaín hydrochlorid ... 100 mg
* Pankreatín ... 100 mg
* Amyláza ... 50 mg
* Proteáza (enzým z papáí) ... 50 mg
* Bromelaín ... 25 mg
* Papaín (enzým z papáí) ... 25 mg
* Pepsín ... 25 mg
* Hovädzia žlč ... 15 mg
* Lipáza ...10 mg
* Celuláza ... 5 mg

Posudok v porovnani so silnejsimi dnes na trhu, velmi slaby vyrobok.
-odkaz odstránený-

Naviac nespecifikuje aktivitu roznych zloziek v jednotkach aktivity, takze moze byt este slabsi(napr bromelain byva od 500 do 2400 GDU na gram a odporucam 2x600 GDU denne)

RNG

tu je porovnanie zopar enzymov(silnejsich):
-odkaz odstránený-
Relaxor moze pomoct, hoci nemam s nim osobne ziadne skusenosti.
Ja poznam na hnacky hlavne tuto metodu:
-odkaz odstránený-
Pomaha hlavne pri roznych parazitnych kulturach, ktore sa mozu usadit dlhodobo v crevach a stale drazdit.

neonin

Zdravím, no je to viac psychické, s takým som sa stretol, a vyriesilo sa to ,uz sa ponáhlam, napis a poradim ti. vdaka.

probiotika

rng poznam aj take probiotika co obsahuje aj nieco mliecne..
A odporucali by ste ten Ralaxor forte mam syndrom drazdiveho creva a chcela by som to vyskusat.
Mohli by ste konkrernejsie urcit nejake enzymy ak sa da.

RNG

Enzymi ani probiotika obvykle neobsahuju ziadne mlieko ani mliecne cukry
Lepsi vyrobcovia sa snazia vyhybat znamym alergenom v doplnkoch.

RNG

Relaxor forte obsahuje vytazok z mucenky, druh Passiflora incarnata(maypop, purple passiflora).
Muceniek je vyse 500 druhov a rozne maju hromady roznych liecivych zloziek.
Tato fialova ma v kvetoch utisujuce latky a pouziva sa pri nervovych poruchach ako utisovadlo.
Podobne, dokonca ovela silnejsie vlastnosti ma odroda Passiflora caerulea(blue passion flower, modra), ktoru dokonca porovnavaju s utisovadlom oxazepanom, ale bez navyku a skodlivych bocnych ucinkov(chrysin=anxiolytikum a antiinflamatory=protizapalove)

probiotika

potrebujem probiotika a aj enzymy kde nebude nic co obsahuje mlieko cize ani laktozu, chcela by som podrobnejsie vysvetlit aj konkretne doplnky.
A co si myslite o tychto probiotkach BIOPRON 9.
Damian a rng co si myslite o doplnku RALXOR forte. dik