Syndrom drazdiveho creva

RNG

sissa hnacky mozu byt sposobene premnozenim roznych bakterii v crevach(skodlivych) ktore sa dostanu do tela cez malokysly zaludok(inaksie by ich kyseliny zabili)a rozmnozia sa v crevach na nestravenej strave pre nedostatok kyselin. Dodanim kyseli a enzymov sa potlaci vyziva tych bakterii, lebo sa ziviny absorbuju, dodanom probiotik sa potlacia zle bakterie v crevach, nahradia dobrymi a dudanim vlaknin sa vreva precistia od toxinov a vycistia od neziaducich latok=produktoch hnitia a hnilobnych bakterii.
Pri castych hnackach je dobre si precistit creva extra vlakninami. Uviedol som tu metodu pouzitia kazdych o hodin lyzice psylia a 7 gramov collostra a velkej davky probiotik. Hnacky obvykle prestanu do 1 dna

sssisssa

rng tak to neviem ani ja sama co potrebujem ale kazdy tu pisem ze su dvolezite enzymi a kyselina tak som si chcela zakupit len som chcela vediet ze ci tie enzymi mozu byt aj slabsie alebo co by tam hlavne malo byt - obsahovat. Ja mam problem s travenim hnacky spojene so zaludocnymi nervami

RNG

ssissa neviem co potrebujes, ale pri zlom traveni je to prakticky vzdy jedno alebo viacere z kyselin ,enzymov, vlaknin a probiotik.
Na enzymi, zopar silnejsich som dal porovnanie na -odkaz odstránený- v teme enzymi

RNG

betain HCl sa neodporuca pouzivat pre takych co maju vredy na zaludku. To je cele, co potrebujes o betaine vediet.
Co sa tuka pouzitia, pouzijes tolko, kolko ti minimalne treba, aby si jedlo stravila. Nedostatok sa ohlasuje grganim, palou, pokazenym zaludkom a podobne.

lena251

sssissa skopiruj si to a daj do googlu, ono ti to prelozi tak aby si to pochopila. ano aj ja mam bankomatovu visa. to staci.

sssisssa

neda sa to najst aj v slovencine aby som si dopodrobne precitala letacik k betainu? no sice ja mam kartu ale klasicku do bankomatu neviem su aj ine? :)

lena251

takze si to strhli uz. bolo to 13,11 eur po prepocitani. chcem sa opytat ci sa nemoze stat, ze by zneuzili moju kartu dalsi krat?