Syndrom drazdiveho creva

sssisssa

mariaa a mohla by si mi nejake odporucit ja uz na tym dlhsie rozmyslam ale neviem ktore by boli pre mna tie najlepsie aj pri probiotikach som uvazovala dost dlho ze ake si kupit nakoniec som si kupila biopron.

[zruseny12]

SSSISSSA
k tej stolici,ked je to podobne pene...to v tebe nieco kvasilo a nestravilo sa to...ja som to mavala podobne,ked sa vo mne nieco nerozlozilo-nestravilo...
urcite by si mala pouzivat TRAV.ENZYMY a zisti po akej potravine,sa ti vytvara ta pena a vynechavaj tu potravinu...vela stastia

mjanik

lepšie spravíš,keď miesto množstva liekov a doplnkov,dáš si akupunktúrou preliečiť trávenie,ak stav nieje moc vážny,tak na 5-8 krát môžeš byť vyliečený-á

sssisssa

tuja ano robili mi spojene testy na mlieko zistili mi intoleranciu ale musim ist este na gastro zostit na laktozu testy ci mam v poriadku lebo na alergologii to nevedia ci co ... kupila som si teraz probiotika BIOPRON 9 tak som zvedava ci zaberu, po akej dobe by som mala spozorovat zmeny?

dalsia vec je to ze dnes v stolici zo mna isla ako keby pena ako sliny neviem ci to nieco znamena abo nie ale urcite to nie je ok.

tuja

RNG..myslela som u nás novinka, samozrejme vo svete ho už dávno poznajú a úspešne s ním liečia rôzne hnačkové ochorenia, aj dráždivé črevo. Okrem toho neobsahuje len sacharomyces b, ale aj lactobacillus rhamnosus a v dosť vysokom počte. A vôbec nie je drahý, stojí okolo 7E, niektoré probiotiká stoja aj okolo 10-11E. Je to napríklad jediný prostiedok, ktorý vyliečil mojej dcére clostrídiový zápal čreva, ani Vancomycín nezabral, a následne sme skúšali 8 druhov probiotík, ktoré sú u nás na trhu, žiadny nepomohol, až keď sme nasadili ErcéFloru, po dvoch mesiacoch mala negatívnu stolicu.

RNG

Florastore je velmi stary prostriedok(vyse 50 rokov), ktory obsahuje VYTAZOK(tj nie zive probiotika) z jedinej probiotickej kultury, Sacharomyces Boulardii.
Vytazok sice moze na chvilu potlacit niektore problemy, ale nemoze nahradit potrebne miliardy zivych probiotik rozneho druhu, ktore potrebujeme dodat do criev a ktore sa rozmnozia a "obsadia" creva a vytlacia skodlive parazitne kultury z nich.
Je to teda drahy a malo ucinny prostriedok farmaceutickeho priemyslu, ktory moze dokonca vyvolat problemy u ludi citlivych na laktozu(obsahuje ju...)

tuja

sssisssa, môže to byť z toho že dodržiavaš diétu, pravdepodobne si vylúčila tuky a možno aj mäso, alebo zeleninu, nie? Inak robili ti aj imunologické testy? napríklad alergiu na mlieko, na vaječný bielok, atď ?
Ešte k tým probiotikám. Veľmi dobré probiotikum je Ercé Flora (Florastol), je to novinka, ale je uznávaná aj vo svete.

RNG

to je dost dobra znacka, hoci trochu drahsia na moj vkus.
Ale ako vsetky, maju hromady slabych a len malu cast dostatocne silnych, takze si treba davat pozor na obsahy a neriadit sa ich odporucenim ale lekarmi, ktori robili v tom vyskum a maju uz hodne statistickych udasjov na ucinnost urcitych davok .