Syndrom drazdiveho creva

NeviemNeviem

RNG na tvojej stranke maš radu na hnačky psylium donho az sedem tablet colostra ktore ma odporučanu davku jednu az sest za den rozmiešat vypit, ale čital som ze niekoho moze s collostra naopak prehanat lebo je to vlastne ako som sa dočital prve mlieko .. sekret pred mliekom, a propaguje ho vela ludi a spoločnosti az podozrivo nato či tam nejde iba o zisk tychto spoločnosti..

Laci1

V poslednych rokoch sa zjavili nove priciny IBS, je to norovirus, napadajuci crevny system, prenasa sa hlavne potravinami a dotykom,

ibs sa prenaša dotikom a potravinami to som nevedel.. veru... ???

moze trvat aj vyse roka vyhojit a regenerovat

a neni to iba zmena fungovania čriev? ktora je stala..

RNG

V poslednych rokoch sa zjavili nove priciny IBS, je to norovirus, napadajuci crevny system, prenasa sa hlavne potravinami a dotykom, je za minuly rok zodpovedny v USA za vyse 50% potravinovych nakaz, tj viac, ako salmonela, campylobacter a escherichoa coli dokopy, nakaza obvykle prejde rychlo ale poskodenie od zaludka az po hrube crevo je znacne a moze trvat aj vyse roka vyhojit a regenerovat.
Dalsie su nasledky pouzitie atb, kde sa znicia ochranne probiotika a niektore atb rezistentne kultury sa na ukor nich premnozia, Nebezpecne su MRSA, VRE, candida albicans, rozne plesne a dnes vasta "nemocnicna" nakaza, clostridium difficile. Nebezpecne su najma tym, ze na ne neposobi bezna antibioticka liecba a lekari zriedka poznaju ine, cest vynimkam, co pouzivaju na to klinicky ucinne prirodne antimikrobialne potravinove doplnky(citricidal.GSE, oreganovy olej vlastne jeho zlozku carvacrol, extrakt z olivovych listov, vacsie davky collostra,a samozrejme silne probiotika, pripadne doplnok kyselin, enzymov a vlaknin, kedze vyroba kyselin a enzymov bola nakazou znacne porusena.)

RNG

Poskodene creva sa hoja a regeneruju dost dlho. Okrem toho, ze si clovek musi napravit travenie(kyseliny, enzymi, vlakniny a probiotika)pomoze brat aj hojive aloe vera, DGL a Triphalu.
Zasada je ale, ze si clovek musi udrzovat zdravu a spravnu probioticku floru, ktora ho ochrani pred skodlivymi, creva napadajucimi mikrobami, co sa prejavuje tym, ze sa telo snazi toho zbavit=IBS(iritable bowel syndrom=syndrom drazdiveho creva).
Hnacky sa daju zastavit pomerne rychlo (vyhladaj napr cez Google.sk zadanim rng,hnacka) ale ako som povedal, poskodeny vystelok criev pripadne aj mozne deformity sa hoja dost dlho, dlhsie bez pomoci hojivych doplnkov.

JetoVpc

Syndrom drazdiveho čreva je trest ktory zmeni zivot je nevyliečitelny len sa daju zmiernit symptomi stravou a psychykou ak sa to poruši symtomy sa vratia.. kedysi som mohol sa prejedat jest nezdrave jedla pit vela piva myslel som ze mozem zjest čokolvek ze zaludok budem mat vzdy vpohode, no raz som dostal črevnu chripku (campylobactera)kt. zvyšuje riziko vytvorenia syndromu sestnasobne plus zaroven spojene stresove obdobie a odrazu to tu bolo IBS ..došportoval som, hnačky, schudol som strasne vela, dodrbalo mi to zivot, lekari vam nepomozu akurat vtom ze vam to diagnostikuju a nemusite sa obavat ze to neni nic horšie.. no treba sa tomu postavit.. pomoct si mozte iba sami. ja jem iba ryby ryzu kuracie maso probiotika mam uz davno kupil som aj to psylium prisne dodrzivam zivotospravu občas ovocie no uz ani neviem čo mam jest, malinko sa to upravilo.. no uz to neni a asi nebude nikdy ako predtym

MartinCBR

Tak všetkým ktorí máju stále tento problém odporúčam Aloe vera najlepšie čiste bez ochutenia, je to asi litrová fľaša a dosť to pomáha. Nehovorím že ma to upne zbavilo problemou ale o 50 až 60 percenta sa cítim lepšie a nafuktute brucho už nemám vôbec.tu fľašu som ešte celu nedobral tak som zvedavý ,odporúčam neobanujete

MartinCBR

nie nie nebol som za ludovim liečiteľom ale uvažujem o tom a aj o nejakom bilinkárovi. Chcem sa toho zbaviť nemám záujem s tým žiť. Ak mi niečo pomôže dám sem vedieť. Dočítal som sa v jednej knihe že by malo pomôcť aj biliný čaj z levandule a mety tak som dnes kúpil a idem skúšať.

Inga22

Práve dnes som jednej pani volala. Neúspešne, ale určite budem skúšať ďalej.

Martin, Ty si navštívil ľudového liečiteľa?

MartinCBR

ja som si sám diagnostikoval syndróm dráždivého čreva, doktorka ma poslala na sono, na krv a napokon klonoskopia a všetko mam OK. Syndróm si diagnostikuješ sama a neverím že doktori čo to nemali to vedia aj liečiť. Ak si sami nepomôžeme tak asi nik.
Napadlo čo tak ludoví liečitel?