Syndrom drazdiveho creva

boba 77

neviem neviem
Tvoj jedálniček chváli. Mám manžela s Crohnom a tiež úplne od základov zmenil jedálniček. Okrem diétnej varenej stravy (ryby, natural, ryža, celozrnné cestoviny) jedz veeeľa zeleniny, ovocia a orechov + pojedaj panenské oleje (striedaj olivový, kokosový, ľanový, konopný a rybý olej). Nauč sa na pohánku. A zvykni si raňajkovať čisto len ovocie, akékoľvek ti chutí (obsahuje cukry takže ti dodá energiu).
ohľadom toho štiplavého, neviem ako to znášaš ty, no môj manžel vpohode pojedá čili a často zázvor (protizápalový). A milujeme cesnak (ale len cez víkend :-)).
Taktiež pi kvalitné aloe vera.
Jedno si zapamätaj. Tento stav si si neprivodil zo dňa na deň. Preto nemôžeš očakávať že sa z toho za mesiac dostaneš. Telo potrebuje čas na regeneráciu. Prajem ti veľa síl a trpezlivosti.....

batavya

neviem neviem
Ja viem ze je to tazke, ale hod to za hlavu. ked sa ti bude chciet, tak hadam su vsade zachody, svet sa nezruti. Ja som sa tym prestala zaoberat, nenecham si znicit zivot ,,chorobou,, ci co to je. Teraz zjem hocico, kavu vypijem bez toho, aby som musela do minuty bezat. Inak to nepojde. alebo vyhladaj psychologa, velmi ti pomoze.
Beriem len psylium ked si nanho spomeniem, a rano probiotika. a teraz este aj ten stresvit, bo som zacala s autoskolou, tak pre istotu, aby sa na mna moje telo nenahnevalo, ze mu nakladam vela :)
Ja sa lubim, staram sa o seba a myslim len na to, ze mi je dobre a mne dobre naozaj je :)
Hlavu hore, daj tomu nejake tri styri mesiace a pri takomto rezime, ako som si dala ja, som v poriadku. nehovorim ze ma obcas neprezenie, ale kaslem na to, ved to sa stava aj zdravym ludom. Nemysli na to tolko a uvidis ze sa to da. Ja som bola na tom tiez dost zle, socialna fobia, fobia z cesty autobusom atd.. teraz ked idem do autoskoly, cstujem do mesta tristvrte hodinu busom a pohoda. dam si sluchadla, pustim hudbu a vychutnavam jazdu..

NeviemNeviem

na ranajky jem iba ovsene vločky s roznymi cerealiami, potom si dam trebars ananas, probiotika na obed ryzu natural plus kuracie maso uvarene vyprazane som nejedol ani nepamatam aj koreniste.. plus dalšie probiotika, alebo ryby trebars, soju , polievky, medzi tym daky banan psylium uzivam tri krat do dna ako aj te probiotika- viac druhov, kolostrum som douzival nemozem ho stale brat je finančne naročne, minimum masneho malokedy si dam aj to iba daku kkozku na kuraciom mase ani koreniste..pijem vody dost občas spravim harmančekovy čaj..neviem čo ine mozem jest este občas dam celozrnne pečivo.. uzivam aj b complex, zelezo.. myslim ze toto stravovanie je dost obmezene..a myslim ze su to cielene zmeny vo vyzive

RNG

nic neprechadza casom, ale cielenymi zmenami vo vyzive, doplnanim chybajucich veci pre telo a potlacanim roznych moznych skodlivych mikrobov a nasadenim uzitocnej crevnej flory.

komovaa

Jedzte pravidelne a menšie porcie, nejedzte vyprážané, korenisté, dráždivé a horúce jedlá, zvýšte príjem tekutín. Odporúčam Vám Bunkovú výživu upraví pohyb čriev obsahuje potrebnú výživu vlákninu a Aloe upokojí črevá.
www.optimalna-vyziva.mez.zoznam.sk

NeviemNeviem

RNG - No však prave viem ze nieje, no kupil som si este jedno balenie kedze to aktivizuje imunitny system mam tri druhy probiotik zdravo sa stravujem takto zaital len mesiac tak hadam to časom prejde uz kašlem nato

bugina

Mne StresVit pomáha,ráno ked mam hnačky alebo ked ma boli žaludok tak si ho dám a poobede jak prídem domov tak je normalna stolica :) ja to odporučam :)

NeviemNeviem

Kupoval som velice kvalitne collostrum 30 toboliek čo sa dali otvorit a vysipat snich prašok nie tabletky staly 10 euro boli tam aj za 12 a bolo ich tam 60 no kupil som kvalitnejšie dve balenia vysipal som ale desat tych toboliek a postupoval som tak tri dni samozrejme plus silne tri druhy probiotik ktore mam vzdy zavrete vyplnene vatou a uskladnene v chladničke.. nemyslim ze taky problem dokaze vyriešit collostrum za dva dni, probiotika uzivat budem no collostrum nie je drahe ak probiotika