Syndrom drazdiveho creva

brontanaska

MACA tento problem neriesi. mozno len mne pomohla. mne sa syndrom zacal zo stresu.vela stresu a mala som hnacky. zapchy nikdy. potom to prerastlo do stadia, ze som nemohla vyjst z domu a ked som uz niekam sla tak som musela WC navstivit minimalne 4x.k tomu krce,plynatost , schudla som,bola som slaba a unavena. ked pominuli stresy tak ako tak sa mi to tak do pol roka upravilo ale nie uplne. a potom, ked som zacala brat Macu tak to preslo uplne,dokonca uz vobec nemavam hnacky.Maca je aj ako antidepresivum.dava dokopy nervy a myslim, ze tie maju na svedomi syndrom.potom sa uz oslabi imunita creva a je to chronicke.maca obsahuje aj enzymi ale ze ake to neviem.ja som to zacala brat kvoli plodnosti.

NeviemNeviem

Brontanaska ak sa mozem opytat ako sa ti tvoj syndrom konkretne prejavoval? mala si zapchu hnačku či iba jedno stoho ..schudla si neschudla ako sa ti to začalo?

NeviemNeviem

martinCBR aha.. a ako ti to začalo? iba tak? alebo si mal črevnu chripku viac stresu vtedy?.. nemozeš aj mliečne veci? hm podla mna ta maca bude zas dalši pripravok a investicia ktora aj tak nepomoze.. tisic doplnkov a zakazdym budu nove čo zabrali ..

brontanaska

Drazdive crevo som mala rok a nezabralo mi skoro nic. probiotika vobec,psyllium ano, ale nie uplne. Ja som mala drazdive crevo zo stresu a maca mi pomohla zvladat stres a upravila mi aj travenie. ja netvrdim, ze je to liek ale len vravim, ze tento doplnok mi pomohol pri tomto syndrome a nebrala som ho za tymto ucelom ale za ucelom ze zvysuje plodnost.

RNG

Maca nie je liek na drazdive crevo, a rozhodne nie v prinalych davkach ako ho odporucaju nezodpovedni dileri
Pozri na rain-tree.com
To su odbornici, takze mas zarucene ze dostanes prave veci u nich a v jemne mletej forme.

MartinCBR

Čo ja viem mám to asi dva roky skoro a leze mi to totalne na nervy už, debilna choroba alebo čo to je za somarinu.
Bol som aj na vyšetrení sono/klonoskopia, a doktor aj tak nevedel ani prt. Mi povedal že črevo mám zdarave som sa pozeral aj do tej kameri či monitor či čo to bolo a pekne zdravé ružove črevo som tam mal. Som vedel viac o tom ako doktor, že si to mam naštudovať na Nete a potom že Medicinske centra robme všetci. Jeden čas som užival Aloe vere flaša asi 1liter keď som bol asi v 3/4 flaše tak som si myslel super ako som sa z odo dostal som bol dva týždne úplne pohode a potom sa to z ničoho nič vrátilo. Som vedel že ma zase čakajú super dni. Najhoršie na tom je že ja a ani nikto nevie ako sa dá toho zbaviť nadobro.