Syndrom drazdiveho creva

sssisa

a po sviatkoch asi trosku zhorsenie u mna, strasne zboznujem struhany chren a je to asi tazke na stravenie tak asi to mi hlavne poskodilo

sssisa

batavya
ja som uz ich raz brala ale nevidela som zlepsenie, brala som ich vyse mesiaca a jak som to vravela doktorke tak bola z toho zhrozena ze som ich brala tak dlho nechapem ,,,a mala by som ich brat spolu s psylium?

batavya

ja super po sviatkoch
Pojedla som mozne aj nemozne a fajn mi je. pijem uz asi tyzden tu tibetsku hubu, niekto to tu odporucal, a celkom dobre sa mi to vidi, uz mi tolko neskrkoce v bruchu.. pit som sa neodvazila :)

sissa ja som tu davala link na probiotika ktore beriem, ale vymenim ich za biopron 9,neviem neviem ich tusim tiez berie...

RNG

Nuz v zrovnati s tym co je dnes spickove na svetovom trhu Slovensko v doplnkoch je roky pozadu, zialbohu. Inac by som sem nepisal ani nemal urcity cas otvorene doplnkove obchody

NeviemNeviem

pred rokmi som aj ja uzival aknenormin a ten sa mi zda ze obsahuje ten izotretonin či ako sa to piše.. hm ale tak konec koncov nic mi to nesposobilo az potej črevnej chripke,..
tie probiotika su hento zahranične pravda... a to na sr neexistuju na trhu vhodne probiotika podla teba rng?

RNG

Ked chcete vediet, ktore doplnky konkretne odporucam, pozrite na stranku vedenu mojim priaznivcom, kde mam samozrejme dovolenie napisat cokolvek( rng.nazory.eu )
Na tomto fore konkretne produkty obvykle mazu, lebo to povazuju za nedovolenu reklamu. Moje kriterium na dobre probiotika je vela roznych kultur, v desiatkach miliard na kapsulu, a to take ktore su tepelne vzdorne, aby sa casom bez chladenia neznicili a alebo v enterickej kapsuli(rozpusta sa az v crevach) alebo vyslachtene kyselinovzdorne druhy. Priklad je napr vyrobok firmy Healthy Origins s 30 miliardami(bilions) tepelne a kyselinovzdornymi probiotikami osmych druhov.

RNG

To mi tak pripomina, jeden z najhorsich nasledkov pouzivania isotretinoinu(accutane, Roacuttane) je prave drazdive crevo(IBS),co viedlo u mnohych k Crohnovej chorobe a ulcerativnej kolitide.Samozrejme to podstatne zvysuje sancu rakoviny criev.
V USA nerozumne na rady lekarov(!!!) pouzili proti acniam tieto jedovate chemikalie predavane ako forma vitaminu A, podvod ako hrom, a pouzilo ich vyse 50 milionov mladych . Teraz ich miliony trapia creva....
Zacali sa uz sudy a som zvedavy, kolko z tych poskodenych sa tam zaregistruje, Zatial su to statisice.
A ako vidim, na Slovensku sa isotretinoin veselo predpisuje dalej mladym, co su ochotni urobit proti acniam cokolvek(tj okrem dlhodobej zmene v stravovani)

NeviemNeviem

RNG mam nateba prosbu .. mohol by si mi teda prosim ta odporučit tie najvhodnejšie a najlepšie probiotika podla tvojho nazoru dat nane neaky odkaz link lebo ja som taktrocha počitačovy antitalent.. ktore by si ty zvolil..
alebo ty remal ak vieš o neakych nejlepšich..