Syndrom drazdiveho creva

[zruseny12]

no ja som na to nebola,tak sa nebudem k tomu vyjadrovat,len 19cm mi sla lekarka do hrubeho creva a citila som taky tlak,ona hovorila,ze to ide velmi tazko,lebo som chuda/no chuda,ja som stihla...:0))))..../
ale,kazdy to znasa inak...

a2

ahojte,ja som mala take iste problemy tiez asi 2 roky, uz som myslela, ze to ani neprejde. chodila som stale na wc a bala sa pohnut z domu. tento rok v auguste som zacala brat 6-tyzdnovu kuru vyziv.doplnkov a to mi pomohlo. bol tam aj kordyceps na zapaly a ine na precistenie tela. odvtedy som ok. idem na kolono lebo som si robila skryty test a 1 z troch bol vraj pozit. ale dufam, ze vse bude ok a vysetrenie prezijem. dost citam negativne nazory na to vysetrenie. ja som sa pytala svojho krsneho, kt. to tiez podstupil asi 2x a ten mi povedal, ze to nie je take hrozne a jeho kolegyna 6x a bez naladoviek a uspavaciek. fakt je to take bolestive? ved tam vratj pustaju vzduch a vraj ked je normal doktor a sestricka, da sa to uvolnit. to nemoze byt taka hroza, ze????????????? :) :( a povedali mi ze to trva 45 min a tiez som pocula, ze tak 10-20 max.

[zruseny12]

...no vediem,ja bojujem uz tak dlho,dcera ma 12rokov a po porode to zacalo..a raz je dobre raz je zle...a mas uplnu pravdu...co pises...o zrazke...ja som na kolono nebola,sak mozno si cital dozadu prispevky,ale mala som ist...ale cez usta som bola...na fobro...a to je tiez nic prijemne...zatial som bola len 1x,teraz mam ist na kontrolu,ale nechce sa mi...:0((((........

romano

mariaa vies mna to trapi 4 roky a to este nemam ani 40 mohol by som o tom napisat knihu pokušam sa prežit v tejto dobe ale nie vždy rano svieti slnko a ked sa rano zraziš s blbcom no nerozčul sa on je blbec nič sa unho nedeje ale my kolonisti hor sa na wc no je nam to treba

[zruseny12]

romano...chapem,sak aj ja som optimista...lebo inak by clovek neprezil...mne to len prislo tak smiesne,ze bedac...:0))))....

romano

mariaa nič v zlom ja som to tak nemyslel mam rad humor a aj tuto neplechu čo mam a nemôžem sa jej zbaviť beriem ako sučasť života teraz mam 98 kg ale ked som mal 65 kg a stale som chudol nič na usmievanie a ked lekar povie chlape čo to vam je neboli ste niekde v afrike nedoniesli ste odtial niečo a to som schudol behom mesica sranda bokom neviem či by som mal naladu vtedy žartovať ako teraz

[zruseny12]

romano,ze bedac...:0))))......
lahko sa povie,ked uz to mas za sebou,ze?
ja som zasa bola na fibrogastroskopiu...a predomnou tiez jednu zenu bolo pocut az na chodbu ako ju natahuje,potom dalsia odmietla...a bol tam potom jeden chlapec mal asi tak 18rokov a jeho nebolo vobec pocut...kazdy sme iny,kazdy znasa vsetko inak...:0)))).......

romano

hore hlavu bedač na kolono som bol 4 x a tu som verte je to zo stresu lekar mi radil dietu ale kto ma pozná ja a dieta nemame nič spoločné a ešte k tomu kolono poproste lekára o inekciu /naladovku/ a prežijete viem o čom je reč 2 x bez nej mi stačilo a ked niekto pred vami odpadne a ja som bol na rade senzacia

[zruseny12]

napr.rano sa v klude naranajkuj,nehon sa,zariad si den tak aby si sa nehonila,vsetko robila v klude...a hlavne neplanuj si vela veci na den,lebo ked si naplanujes vela,tak sa zacnes honit-stressovat/ze nestihas,alebo budes chciet vsetko stihnut a tym padom sa zacnes honit-stressovat-aby si vsetko stihla...a to je najhorsie ,co moze byt...pre telo.../
tiez to mam vyskusane,len tolko veci robim,kolko vladzem...
a etse zisti ake potraviny,ti vyvolavaju hnacky a drazdia creva...lebo aj potraviny su ktore vyvolavaju u cloveka drazdenie creva...
ja som to tak nejak zvladla a myslenie treba zmenit...a poviem ti,ze hnacky vymyzli...teraz mam trochu problem,ale brala som antibiotika silne 3druhy,tak to je asi koli tomu...ale da sa to do poriadku dufam...
hlavne,ze helikob.bude prec...aspon dufam,ze je prec...ale na to treba cas....