Syndrom drazdiveho creva

[zruseny12]

...no,vymyznu,aj krce...ja to mam potvrdene...lebo ked som sa velmi stressovala,rozboleli ma creva a hned som utekala na wc...a mala som take slebe creva,ze som nemohla ani nikam ist...musis si aj den zariadit tak aby si vsetko robila v pohode a nehonila sa...to je velmi dolezite...

lejn

pekne rano mariaa u mna tie stresy zacali zo skoly aspon myslim a teraz ich mam aj ked do skoly nechodim a prezivam kazdu situaciu napätou ale bojujem uz proti tomu a ze mi to ide celkom dobre a aj ja si to myslim ale chcem este viac aby tie problemy uplne zmizly... :) len mi nejde stale to dohlavy ze ked obmedzim stres na stalo ze zmiznu aj hnacky :/ tak verim ze to tak aj bude

[zruseny12]

Ahoj lejn...tiez tie hnacky a krce som mala zo stressu tak to poznam...
viem velmi dobre ake to je...len jedneho dna som si povedala a koniec,nebudem sa stressovat koli nejakym veciam a zacala som inak rozmyslat a brat vit.sk.B...lebo bez nich by som to nebola zvladla...oni mi aj totiz chybali a mala som aj potvrdeny stress v tele...
ak mozem vediet s coho mas ty stress?praca?rodina?alebo nieco ine?

RNG

damian, ja som bol toho nazoru, ze to uz kazdy akceptoval, ze treba minimum 2 litre cistej vody a nie roznych mineralok, ci syntetickych alebo vod vytekajucich zo zeme,ktore jednoducho bez dokazu prehlasili za zdrave, pricom vsetky trubky su hrubo pokryte usadeninami a to iste sa odohra v nasich ladvinach.....
Omluvam sa a odteraz nezabudnem vzdy pripomenut vodu k spravnemu vyberu potravin a doplnkov.
Mozno pre to maju niektori ludia problem z doplnkami, ked na ne nevypiju dost vody. To su predsa silne koncentraty a v tele sa musia znacne rozriedit.
To iste plati na travenie a zamorenie tela.

lejn

ja som bola na kolonoskopiu z toho dovodu lebo si myslely ze tam mam nejaky zapal chvala bohu nic nenasli a dufam ze uz tam nikdy nebudem musela ist som utla zienka tak asi viete ako to asi je... mariaa tie hnacky stale rovnako :( ale to je len a len zo stresu moja statistika a to vysetrenie je napisane ze vyse 30 min ale to je nemozne do 10 minut som bola uz von to by tak dlho asi nikto nezvladol zalezi to aj kolko cm ti musi zaviest...

damian

Bambussssssssa, si jasne dehydrovana. Namiesto 2 litrov cistej nesytenej vody pijes mineralky - mocopudne - dehydrujuce. Zacni pit 2 a pol litra cistej filtrovanej vodicky z vodovodu.

damian

KOLKO KRAT mam ja este spomenut, ze VODA a dehydrovany organizmus je jednou z hlavnych pricit traviacich problemov. RNG, zarad to do zoznamu pricin! Opakujem, ze ak telu chyba voda (2 az 2 a pol litra denne), vysledkom je okrem ineho aj nedostatok zaludocnych kyselin - tie su z vody)

RNG

kolonoskopia je len jedna z metod vysetrenia. S liecenim nema nic spolocne.
A ze mas problemy, na to nepotrebujes vysetrenie, to predsa vies sama velmi dobre.

bambussa

tak to urcite nie, ale myslim ze nieco na tom bude, a ked uz nic ine tak aspon ten placebo efekt.
Lejn, ahoj, ako dlho trvala ta kolonoskopia? ja som citala ze to trva az 30-45 min, to si neviem ani predstavit.. uff..