Syndrom drazdiveho creva

bambussa

no teda, clovek odide na cely den prec a ked sa vrati tak nestiha citat :) ale to je dobre. Ahoj mariaa (a ostatnii).dnes sa mam lepsie, a asi som si diagnozu stanovila dobre - kvasinky, lebo vraj ked drzis tu dietu protikvasinkovu tak za par dni ta moze zacat boliet hlava a to je vraj z toho ze ked kvasinky umieraju tak vytvaraju toxiny a z toho boli hlava a tak.. no a ja ju drzim tri dni a dnes ma hlava boli neskutocne! no a rng a damian, priznam ze malo pijem ale nejako sa nemozem donutit ked nie som smädnaa, ale ppokusam sa to napravit. A myslite ze voda z vodovodu je lepsia ako kupovane stolove vody?? ja nemam filter

bambussa

no teda, clovek odide na cely den prec a ked sa vrati tak nestiha citat :) ale to je dobre. Ahoj mariaa (a ostatnii).dnes sa mam lepsie, a asi som si diagnozu stanovila odbre - kvasinky, lebo vraj ked drzis tu dietu protikvasinkovu tak za par dni a moze zacat boliet hlava a to je vraj z toho ze ked kvasinky umieraju tak vytvaraju toxiny a z toho boli hlava a tak.. no a rng a damian, priznam ze malo pijem ale nejako sa nemozem donutit ked nie som smädnaa, ale ppokusam sa to napravit. A myslite ze voda z vodovodu je lepsia ako kupovane stolove vody?? ja nemam filter

[zruseny12]

LEJN....chod na temu:ENDOSKOPIA Kapsulova TABLETOVA
tam mas stranku na SYNDROM DRAZDIVEHO CREVA...neviem ci si ju uz videla...