Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Syndrom drazdiveho creva

joni_

romano to je dobre, uz sa tesim na nejaku tu veducu funkciu, budu sa pridelovat podla poctu absolvovanych kolono, alebo podla toho ci to bolo bez injekcie? :-))))

a2

joni_ dakujem ti. ja si tiez myslim, ze je to o tom kto ako znasa bolest a zvelicuje :)) aj s porodmi a inymi to je tak isto.

joni_

a2, neboj nie je to take zle, zavisi kto ako znasa bolest, ja som bola tiez bez injekcie a bez narkozy a vydrzala som, ono to boli lebo ti crevo nafukuju vzduchom, ale da sa prezit a tiez to u mna netrvalo 45 min. Asi zavisi od zavznosti ochorenia ci to prezeraju tak pomaly a dokladne??

a2

romano, ty si fakt super. ja hovorim, ze vsetko sa da prezit :)) len dufam, ze to fakt nebude moja najvacsia mora. potom sa podelim o zazitok. idem 24.11. v BA. v TT ma mama znamu na gastro. myslis, ze by to bolo lepsie po znamosti?

romano

a vieš že aj moja spolužiačka aj u nej sa to začalo ked bola tehotna neboj je nas vic a viac ked to takto pôjde s touto dobou takto dalej ovladneme svet lenže my kolonisti budeme na veducich funkciach takže bez starosí, stresu a vtedy sa toho zbavime...........možno hlvu hore ..... dnes je v trnave zamračene a aj tak mam naladu na žarty musime to brat takto len bacha na tie zrážky