Syndrom drazdiveho creva

[zruseny12]

no pan moj...vidim,ze sa mas dobre...
ak nebudes mat,co jest tak ti prispejem do jedalneho listka-OHLADANCE Z MAKOM.../si tiez mozes dat.../
a PEPEKY...nech NEZERE...to je jej vec...ja na jedlo nedam dopustit...:0)))))....

romano

takže takto otrokine moje papat sa vam zachcelo len pozor aby ste nedopadli ako papeky berte si priklad odo mna na obed flambované nič a ktomu ako príloha vzduch na diabolsky spôsob a stoho mam tych 98 kg a skoro 2 m no čo mam sa zle?

[zruseny12]

no,ja sa este len chystam na obed...teraz som mala predjedlo banan+kokos+mak...a potom sa najem normalne...pomocna sila dakuje za prianie k dobremu obedu...

a co bude mat kolonista/veduca sila na obed?/ak nam to chce prezradit a neboji sa,ze mu to zjeme?:0))))...

joni_

ja uz mam obed za sebou, plnka s kuracou nohou a par zemikov (zostatok zo vcerajsieho obeda) mnaaaaam
prajem vsetkym kolonistom aj pomocnym silam dobru chut :)

romano

pre a2 neviem či ist cez znamu neboj najdôležitejšie bude aby si bola zdravá a ešte ake pekne kočky čo to ma znamenat za znamosti a ja čo som tam mal exnut no dakujem budem na vas mysliet pri pridelovani funkcii a este tak bokom čo budete obedovat?

[zruseny12]

romano,...takze ja na akej priecke budem,ked nemam za sebou len 19cm hlboko vysetrenie...asi len nejaka pomocna sila...:0))))....
tiez mi nemoze pokazit naladu pocasie,skor zrazka z hlupakom...to je uz horsie,ale aj na tom pracujem aby som nemala nasledky...

joni_

a2 mala som to OK, robili mi to kvoli neustalym traviacim problemom, ale nakoniec sa zistilo ze moj problem je potravinova alergia a zrejme Sjogrenov syndrom

romano

pre a2 ..taže pravdu nie všetci rovnako znašame bolest čo som zažil o tom pišem nie vždy to bolí zaleží aj no tom či tam maš zapal alebo nie a hlavne kolko bolesti znesieš ale pochop nieje to príjemne vysetrenie a ked je možnost dat naladovku tak prečo nie aj tak musíš príst s doprovodom ja som to skusil že v polovici vyšetrenia som to jednoducho nezvladal a lekar mi ju bez problemu dal ...dakujem pan doktor....

a2

:)) prave nopak, mali byt nezni a ohladuplni ku krasnej kocke, nie? :)) ale mas to za sebou a aj ti nieco zistili. si uz ok? a co ti vlastne bolo?