Syndrom drazdiveho creva

[zruseny12]

to poznam,lebo aj ja ked je druh doma a varim aj pre neho nejde to nejest a potom to aj tak vyzera...jasne,ze na to treba cas...

lejn

no snazim sa nestresovat a aj stravovat dobre ale nemam vlastnu rodinu a vacsinou mame navarena pre celu rodinu a ja niekedy nemozem odolat super obedu a uz je problem na svete :) ale ked niekam idem snazim sa vyhybat zlym myslienkam ale treba mi na to este cas...

[zruseny12]

lejn...sak aj tak tam pisu,ze zmena zivota,nestressovat sa...zmenit stravu...
a aj toto musis zmenit,ked niekam pojdes tak nestresovat sa, nemysliet na to ,ze ti pride zle,viem ze je to tazke,velmi.Aj ja som to prezila,tak viem ake je to...ale musis si povedat,nie nepride mi zle...
a mysliet skor na to,co ides robit...

lejn

inac mariaa mne nediagnostikovali IBS nevenovali sa tomu mysleli ze ide o nieco vaznejsie a nakoniec nie, tak aj toto sa uz nespomenulo ale ked som to povedala mojej alergologicke tak mi len odpovedala ze to aj keby som mala zmenim to len tym ze obmedzim stres a zacnem sa zdraavo stravovat :/ ale to urcite mam, len som sa nestresla ze by mal niekto take iste problemy ktoremu to diagnostikovali.

lejn

no pol dna som tu nebola a teraz nestiham citat:) dik mariaa pojdem pozriet. ked sa mam vratit k tej kolonoskopii mne museli zaviest 40 cm a najhorise boli tie posledne cm to Vam poviem ale je to podla toho ako kto berie tu bolest ale keby sme pri tom vysetreni neprezili tak by to ani nerobili nie? :)) vies ze ja mam problem nieco si naplanovat lebo sa bojim vzdy niekam ist alebo proste nieco robit len preto aby mi neprislo zle.. takze skor stresujem kvoli tomu..

a2

snazim sa pit vela, no potom chodim vela aj na wc. je to v pohode? stava sa mi,ze ked idem z roboty idem na wc a kym pridem do skoly pre dieta uz musim ist znova a niekedy mam dost krce co mam plny mechur.preto niekedy radsej ani nepijem.ale doma mam filter na vodu a vrele odporucam kazdemu.

damian

Bambusssssssssa, voda je neoddelitelnou sucastou protikvasinkovej diety. Precitaj si 3 kapitoly na -odkaz odstránený- Vodu pri protikvasinkovej diete potrebuje telo z mnohych dovodov - pH, vyplavenie uhynutych mikroorganizmov, kyslik atd.