Vlasy - ako urychlit rast

Pepi

Pre kazdeho, kto ma problem s vypadavanim vlasov, lupinami atd. Mne velmi pohla Hena(prirodna farba), dostat ju mozno v 7.odtienoch a tiez bezfarebny zabal. Davam si to 1x za 2-3tyzdne, na 6hodin. Dolezite je dodrzat teplotu vody (nemala by vriet). Vlasy mi zhustli, aj mojej kamaratke, su nadherne leskle a vyzeraju zdravo...takze doporucujem. Info. na co vsetko je este dobra, najdete vlasne priamo na skatulke. Je lacnejsia ako Vichy, cena tak 75sk, urcite to skuste aspon raz.

Emma

Pre Ferenca....Sice niesom v tomto smere odbornicka, ale z vlastnej skusenosti ti mozem poradit jedine dat si vlasy ostrihat alebo aspon skratit. Aj mne ked narastu do urcitej dlzky, vlasove korienky su prilis zatazene a jednoducho zacnu padat. Ak ti je tvojich vlaskov luto a nechces sa ich vzdat, skus pouzit nejaky posilnujuci sampon, alebo vyzivnu kuru. Vela stastia.........a nech uz nepadaju:)))

Lena L.

Pre Peta 25: na tvojom mieste by som nekrityzovala, bohvie ako vypadáš ty.
A inač máš nejaký problém, asi nie
tak sa neozívaj

karolina7

mam strasne RIEDKE vlasy a nedaju sa z nich urobit ziadne ucesy okrem copu a copu v stipci...poradte co mam robit...

mon

ahojte, takze aj ja mám problémy s vlasmi: začali mi dosť vypadávať, už dlhší čas, všade sú len tie moje, vyskúšala som už Revalid, aj nejaké vitamíny, ale podstatná zmena nenastala. Takže sa chystám niekedy zájsť do lekárne, našla som tam nejaký prípravok od Vichy aj Bioskalin, myslím, že sa to tak volá, proste veľa prípravkov a neviem si vybrať ten dobrý, ktorý zaberie. Ak má niekto skúsenosti s Vichy alebo niečo, tak dajte prosím vedieť,papa dik

Foki

moja kamaratka chce darovat svoje vlasy deťom, ktore su postihnute leukemiou.... vie mi niekto seriozne poradit, kde sa daju darovat??

ferenc

Chcel by som sa pýtať, nechávam si dlhé vlasy a v poslednom čase mi začali vypadávať.Ako môžem tomu zabrániť?prosím poradte