Vlasy - ako urychlit rast

evula

a co by ste povedali na takuto "terapiu" (musim uz nieco s tymi vlasmi urobit): z doplnkov zinok, B-komplex, Panthenol + šampón a kondicionér Panthehair + vlasový aktivátor Reghaar alebo Bioscalin.

RNG

Hlavnou zlozkou Bioharu je hyaluran(hyaluronicka kyselina) ktora je potrebna pre pokozku aj klby a slachy.
Prechod cez kozu je dost maly, hlavne pre vysokomolekularne organicke latky, takze by som radsej dal prednost braniu hyaluronickej kyseliny ako potravinoveho doplnku oralne.
Odporucene davkovanie je od 40 mg do 100 mg denne.
Je viac zdrojov na Slovensku, aj moje obchody ju maju.

wewerka

na margo bioharu: masti vlasy. takze si treba poriad erozmysliet...ak mas suchsiu pokozku hlavy tak odporucam ale ak sa ti vlasy velmi mastia tak ti to este zhorsi... urcite mojim vlasom pomohol ale ze by sa bez neho nezaobisli tak to nie...mozno ho treba brat dlhsie a ukaze sa vysledok...

evula

kačenka6: ja prave koncim prve balenie ale zaroven to bude aj moje posledne :-( neviem ako inym, ale mne to velmi zapacha, citim to potom vo vlasoch a hlavne vobec mi nepomohol, prave naopak, mam pocit, ze mi v poslednych dnoch vypadla asi polovica z uz aj tak dost padajucich vlasov :-( a mam z neho lupiny.. takze ja mam zlu skusenost, ale urcite je to individualne...

RNG

Neviem sa prebojovat do zlozenia tej Keratonie, viem len ze je to Taliansky vyrobok, pravdepodobne vyluh z andskej Tary, bohaty na tanicku kyselinu.
Ak ma niekto zlozenie, prosim napiste.

kačenka6

prosím niekoho kto vyskúšal biohar ako pomohol a ako si ho dával napr. trochu nalial na vatu a tak rozotieral?

kačenka6

prosím niekoho kto vyskúšal biohar ako pomohol a ako si ho dával napr. trochu nalial na vatu a tak rozotieral

lilun

Vlasy rychlejsie rast neprinutite, je to dane geneticky. Je mozne len zlepsit ich kvalitu, prip.hustotu, ale na rychlejsi rast nic nie je

agatka

Mojmu manzelovi pomohli homeopaticke kvapky KERA-TONIA 50ml cez 300sk .Prestali mu vypadavat a dokonca mu rastu tmave vlasy.

poliewoocka

Skuste vitaminove doplnky,dobry je WELL und ACTIVE,neviem ci sa da zohnat aj na Slovensku,ja ho mam z Rakuska.
Skusali ste uz dercos od Vichy?Z domacich prostriedkov je vhodny preplach zo zihlavoveho vyvaru(po umyti vlasov,neoplachuje sa).