Vlasy - ako urychlit rast

mahulienavt

chcem sa vas opytat pomoze aj mne ten capilan,ak mi vlasy padaju uz vyse 2rokov,a ten alpicort mi vobec nepomaha,a dalej sa liecim na helicobactera pylori

cucoriedka21

ahojte... ja tiez pouzivam capilan stoji okolo 100sk (neviem presne)ale je urceni skor na vypadavanie vlasov ale je dobry aj na urychlenie rastu.. tiez mam niekedy pocit ze tie vlasy su tvrdsie . ale pouzivam to uz dlhsiu dobu a si myslim ze vlasy su hustejsie a krajsie..

lenkaaaaa

paloma a kde predawaju tu vlasovu vodu capila....,???? lebo bola som uz aj v lekarni aj v drogerii a nikde ju nemali..=((((

sonka

Kamošky si min. týžd. tiež boli kupiť vlasovú vodu capilan, ale ony kôli tomu, že im veľmi padali vlasy a práve capilan je na to vhodný ako im aj známa kaderníčky odporúčila.

sally

Paloma a ten capillan ti nevysúša vlasy? pretoze ja som ho tiez zacala pouzivat a mam pocit, že mam take tvrdsie a suchsie vlasy

paloma

podla mna capillan vlasovy aktivator je uplna bomb,mam vlasy vlnite,moc huste a vzdy strapate,pouzivam teraz tento aktivator a moje vlasy su jemne,leskle,pruzne,maju prijemne vlnky,a pokozka hlavy zu ani nevie co su to lupiny a padanie vlasov,a dost rychlo zacali rast,vzdy si ho davam do mokrych vlaskov a aj pokozky hlavy spolu smasazou hlavy a je to uplne fantasticke..je to taky maly zazrak..:-)))

paloma

no uz viac ako tyzden pouzivam vlasovy aktivator capillan a nic viac...a podla man pomaha,vlasy mi rastu rychlejsie aj ked nemozem ocakavat 10 cm za mesiac to je predsa jasna vec...ale su aj kvalitnejsie,zdravsie aj moja pokozka,fakt som rada ze som ho vyskusala,podla mna vazne pomaha a dost...

lenkaaaaa

aote vcera som prisla od kadernicky a je to somnou strasne prosim vas newedel by mi niekto poradit ako by som si mola urychlit rast vlasov....???? potrebujem aby mi narasto takych 20 cm prosim ak niekto bude wediet tak nech napise plosiiim ....dakujem =D