Vlasy - ako urychlit rast

petranka

AHOJTE VšETCI, MáM 14 ROKOU A O NECELý ROK BUDEM MAť VENčEK, TO JE ASI O 11 MESIACOU A PODLA TOHO AKO MI VLASI RASTU TERAZ MI DOVTEDY NARASTU ASI O 13 CM, MáM DOSť DLHé VLASY ASI TAK DO POLOVICE CHRBTA, MáM TIEž OFINU, ALE TO JE NEPODSTATNé,MáM ICH DOSť MASTNE A MAM TIEš PROBLéM S LUPINAMI, VLASY SI MUSíM UMYVAť KAžDY DRUHý DEň NIEKEDY DOKONCA KAžDý DEN, MAMKA ZO MňA Už CHITA NERVI KED MA VIDí AKO KAžDý DEň VICHADZAM Z KUPELNE S HLAVOU ZABALENOU V UTERáKU, TVRDí TOTIž žE SA MI TAK VLASI EšTE VIAC POšKODIA, BUDEM MAť EšTE VIAC LUPIN A BUDU MASTNEJšIE AKO TERAZ,...DO VENčEKA BY SOM CHCELA ABY MI VLASI NARASTLI ASPOň O 25cm, CHCEM ZAžIARIť, NECHCEM SI ICH VIPNUť NA HOR MáM TOTIš PRIVELKU HLAVU :) DOVTEDY ICH MUSíM MAť PORIADNE DLHé, PORADťE MI PROSíM NEJAKE RADY AKOBY SA TO MOHLO ZLEPšIť, POMAHA NAOZAJ Tá VILUHOVANA žIHLAVA???? AK MATE NEJAKé INé RADY TAK MI PORADTE PROSIM, STE STARšIE A SKUSENé, Už VOPRED DAKUJEM, AK BY STE BOLI TAKé MILE MOHLI BY STE MI POSLAť NEJAKE RADY NA MOPJ e-mail, petranqa@hotmail.com dakujem ešte raz

vsevedka

Šampón Fitoval je dobrý,ale pôsobením zvonku/šampóny,vody, toniká/ sa vstrebe len malé množstvo účinnej látky. Preto je oveľa dôležitejšia výživa zvnútra-napríklad Fitoval tablety. /Tie dostať ale len v lekárni v Čechách,60 tb.stojí 190Kč=2.mesačná dávka.Bomba cena za super výrobok zložený z vitamínov, minerálov ale hlavne aminokyselín,o ktorých ste tu zatiaľ nepísali, ale pre vlasy sú nadôležitejšie.Po umytí by som ešte pridala masáž Capilanom, vlasovým aktivátorom, aj ten dostať len v lekárni,myslím už aj v SR.

nanaaa

ja zase poradim sampon fitoval + z lekarne .. stoji to do 150 sk.. a vlasy mam po nom uplne lkrasne leskle normalne sa ma ludia pytaju ze akoto ze mam take vlasy a podrastli mi o 2cm za mesiac urcite..+ som si kupila zinok to maju aj v drogerke take balenia 30 tabliet a vazne pomaha zinok si davam rano a vecer

lillysk

PROSíííM POMOZTE MI PORADTE MII MAMA MA OSTRIHALA MALA SOM VLASY ASI PO PAAAS NADHERNE DLHEE A TERAZ MAMA DAKO PO PLECIA NOO +10 CM AE AJ ATQ MALOO PROSTE CEM ICH SPET TERAZ DEM AN OPERACIU TAK MAM 2 MESIACE A CEM ABY MI MEDZI TYM NARASTLI CO ROBIT!...
DAKUJEM UZ VOPRED A PROSIM PORADTE MI..... :´(

adrianka

chcela by som si kúpiť clipsy lebo sa mi to zdá super spôsob ako oživiť haaro tými farebnými alebo predlžiť tými preirodzenými pozerala som len tak orientačne ceny a su dosť vysoké kolem 2000Sk, ak by niekto vedel o nejakých lacnejších prosííím píííííííštee:-)) diky moc

danieldaniel

No takze mam ciiro,mam kratke wlasy ale pred rkom som mal po plecia a ked som mal estekratke tak si dawal tri krat do dna na vlasy muzske najlepsie voje semeno ,vlasy boli kvalitne,mali lesk,boli hustejsie a hlavne rastli richlo za pol roka asi o 13 centi co je dvojnasobok ako nromalne,vrelo odporucam

lucka

ja som na rast vlasov vyskúšala revalid, ale moc mi nepomohol, navyše tie tabletky tak strašne smrdia, že som to musela prestať užívať. neskôr som však vyskúšala umývať si vlásky šamponom Dixi brezovým, potom som si ich opáchla odvarom zo žíhlavy a každý den som si masírovala vlasovú pokožku brezovou vodou tiež od Dixi. vlasy mi skutočne podrástli asi tak 3 cm za mesiac. Odporúčam každému:-)