Vlasy - ako urychlit rast

minnie mys

Ludia, prosim vas, a to je jedno aky brezovy sampon? Vsetky asi "prave" brezove sampony nebudu...Ja som dnes bola v lekarni, chcela som si kupit brezovy sampon priamo tam, a zenska na mna vyhrkla, ze oni nie su drogeria! No zaujimave...lebo neviem ako vy, ale ja si taketo veci kupujem v lekarni (teda v tejto konkretnej som bola 1x, ale aj posledny!)...aj zihlavovy sampon si kupujem v lekarni, tak ako aj ine specializovane samponiky a pripravky na vlasy (kedze mi strasne padaju)...Neviem, ale tam mi vedeli stale lepsie poradit ako v drogerke atd...
Takisto by som sa chcela spytat, ci nevadi ze castejsie obmienam sampony?
Totiz, neviem co je lepsie, ci zostavat pri jednom, max pri dvoch, alebo napriklad si castejsie kupit iny?
Teraz mam tieto spominane zihlavovy a brezovy, predtym som pouzivala dost dlho shaumu...ale sem tam si umyjem aj niecim inym... Takze neviem...tej shaume som bola dost dlho verna, len rozlicnym samponom od nich...a teraz chcem prejst na ten brezovy a zihlavovy, len neviem ci mozem raz tym a raz tym, alebo mam najprv minut jeden a potom druhy, ci je to jedno?:D
Moje vlasy su sice celkom pekne, ale nemam ich najhustejsie, a velmi mi padaju, bude to asi tou genetikou, ale robim co sa da, tak preto take pre niekoho "stupidne" otazky :-/...Nechcem byt v 40-tke plesata, buhuuu

saskaa

nedavno som si trocha pristrihovala ofinu ale trocha som to prehnala a vobec sa mi to nepaci mam to velmi kratke..za ako dlho by mi to dorastlo asi tak do dlzky pod obocie??..mam to asi tak do pol čela..

kamilka

možno ti chýbajú vitamíny,minerály,možno to máš dané geneticky,daj si urobiť analýzu vlasu a dozvieš sa čo ti chýba

danka456

boze strasne pomali mi rastu vlasi co mam s nimi robit ak viete niekto nieco co pomaha na rast vlasouplis napiste mi postu alebo RP wdaka