Vlasy - ako urychlit rast

stefi227

ahojte asi pred rokom som si dala ostrihať vlasy na strih zvany bob a ked som si ich upravovala tak som ich stale vyrovnávala zehlickou na vlasy po roku objem mojich vlasov klesol a su vysušené chcem s tym nieco robit tak mi poradili aby som si vlasy umyvala v zihlave lebo prave zihlava ma taky ucinok na zhustenie vlasov prosim vas poradte mi hocico ucinne na moj email Stefi227azet.sk

lussy..

zrska: no mojej kamosky mama ma s tym problem...chodi do trevisova na injekcie ktore jej pichaju priamo do hlavy....ale ze vrasj jej to pomaha! skus nieco take vyskusat

lussy..

moje vlasy sa mi rychlo lamu preto ich musim viac krat do roka davat strihat...co by som s tym mohla robit??? aaa je tu este jedna vec..hrozne pomaly mi rastu a chcela by som vediet co mam robit alebo pouzivat na moje vlasy...prosim napiste mi lebo som zuuufala :( dakujem!! ak by mi niekto vedel pomoct napiste mi na e-mail lulka919@azet.sk velmi by som sa potesila!dakujem!

pomozte mi

VELMI VAS PROSIM, POMOZTE MI!
nasla som zive vsi, ziadne hnidy nemam. takn som si spravila zabal z olivoveho oleja, vycesavala vlasy- mala som dve dospele a par takych uplne malilinkych hnedych, ale neboli to hnidy. potom som si umyla vlasy samponom proti lupinam, samponom priti vsiam. rano ma mama prezerala, nic som nemala, ale to uz aj predtym ma prezerali a nic nenasli. potom rano som bola v lekarni kupit diffusil H a hrebienok. tym hrebenom som si najprv precesala vlasy, nic som nevycesala, nic nebolo asi. potom som si dala ten diffusil a teraz dufam. DO PONDELKA SA ICH NUTNE MUSIM ZBAVIT!- ak este su. hlava ma nesvrbi. a v pondelok ideme do skoly v prirode, na co som sa lekarnicky pytala a ona ze ak v nedelu vecer nenajdem ziadne, mozem ist. PODARI SA MI TO?

medusa

L-Recapin od fi.LR je účinný na rast a zastavuje vypadávanie vlasov. treba však preskúmať, prečo padajú alebo nerastú /lieky, nejaká choroba,zlý šampón,časté farbenie,trvalá,málo spánku, málo tekutín,ocrana pred UVA a UVB žiarením a pod.

sunnea

Ja som sa dala ostrihat s dlych vlasou na kratke na chlapca proste otras ale berem aj tabletky EQUIVITA a pouzivan sampon, kondicioner a vlasovy aktivator Capillan tak dufam ze mi to urychli rast vlasou ... niedke som citala ze rast vlasou podporuje aj slnko tak sa snazim behat co najviac po slnku ...