Vlasy - ako urychlit rast

paloma

achojte,tak ak niekot budete vediet o tej brezovej vodicke a ci fakt pomaha a co asi stoji budem vam hrozne vdacna ak mi poslete mail...surne potrebujem odpoved..diky :-))) azet.sk

paloma

awojte.. chcem sa spytat ci sa ta brezova vodicka da tiez dostat kupit volne v lekarni ako dixi sampon brezovy a co asi stoji?? dakujeeem :-))

christiane

ahojte ,,,mam strasne tenke vlasy ja ich nemam riedke ale strasne jemne a tenucke si zoberte taky normalny vlas tak moj je stvrtka sneho raz som si porovnala so sestrinym tak moj ani vidno nebolo no proste take tri moje je ako jeden sestrin ,,,pouzivam kadeco na zvacsenie objemu ale dlho to nevidrzi :( pritom ic mam nenormlane rovne ako pravitko teraz mam strih taky do postupna cakam nak mi dorastu aby som ich mohla ostrihat zaroven rovnaku dlzku ,,strasne chcem mat dlhe ale cim su dlhsie tym vizeraju redsie take dva spagaty :(( musela by som ich stale natacat aby boli aspon trosku zvlnene a aby mali objemu asponm trosku ,,,vyskusala som aj vitaminy na vlasy na objeme to nejak nepomohlo boli sice pekne leskle a zdrave ale objem co ja viem tak ako vzdy ak viete o nejakych inych vitaminoch co ste pouzovali tak dajte vediet dakujem ,,,,,

ajka.lo

Ahojte, neviem kto na pozemsky alebo nepozemsky mi moze pomoct ale zafarbila som si vlasy doma vlasy s farmatint takze dost prirodna a velmi sa mi vlasy preriedily, vobec nechapem co sa stalo, lebo ma hlava ani nestipala a ani peroxid nebol silny, prosim poradte mi co mam robit naozaj na obnovu mojich vlasov, akoze nie je to az take zle ze musim nosit parochnu ale ja vidim znacne rozdiely medzi predtym a potom, dakujem

majky

Pre zdravé a silné vlasy sú dôležité vitamíny skupiny A, B, E, bielkoviny ako i železo a ďalšie minerálne látky. Zinok tiež podporuje rast vlasov, ale má skôr účinky na vyrastanie nových vlasov pri ich vypadávaní.
pozrite tiez : www.moda.sk

syska

Ahoj! Mám brčkavé, krásne vlasy na ktoré som samozrejme patrične hrdá, ale už od malička som ich mala vždy krátke už len kôli tomu, že mám úzsku tvár. Pred časom som sa dala ostrihať, ale teraz to ľutuje, lebo som pocíťila túžbu mať krásnu dlhú kučeravú hrivu. Aj keď mi vlasy narastú , potom neviem prečo vezmem nožničky a začnem strihať, no a potom to ľutujem.
Prosím poraďte mi, už nechcem mať krátke vlasy, čo mám použiť, aby som úrýchlila ich rast. Please help me!

ivuskaaaaaaa

ahoj pred nekolkymi mesiacmi som si aj ja dala ,,COOL" strih noa skoncilo to s krvavim placom:D... ale atq mne rychlo rastu wlasy ale zihlawa pomaha a ak cete este na asrne a plne ziwoat PIVO pouziwwajte to je good! kupte si ppiwo a vmasirujte si ho do wlasow lebo piwo obsahuje latky ktore pomahaju vlasom .. budu krasne a leskle a amli by aj rast lepsie... :) ale zihlawaa brezowe sampony su tiez prafda!

minnie mys

RNG, prosim ta, a to su ktore tie latky na podporu rastu? Su v podobe kapsul, alebo myslis nieco ohladom stravy na co by som mala prihliadnut, ked chcem aby mi rychlejsie rastli?
A este prosim, ten kokosovy olej, este som o tom nepocula...to sa zakupuje v drogerii alebo v lekarni? A je jedno aky? Lebo ako vravim ktovie ci ten "kokosovy olej" ktory mi ponuknu, bude naozaj ten pravy, a nie len s napisom a plny chemie...To ako ten brezovy sampon...je ich aspon 10 druhov od rozlicnych vyrobcov a nemam sajnu ktory je ten naj :-/

RNG

Vlasy rastu zvnutra tela, tj treba do vnutra tela dat latky na posilnenie rastu. Cez kozu skalpu prechadza velmi malo na vyzivu. Snad tak este kokosovy olej, ale rozhodne nie vitaminy a ine latky s velkymi molekulami. Tie treba pouzivat zvnutra.