Vlasy - ako urychlit rast

jok

Ja si uz roky davam strihat vlasy podla lunearneho kalendara, v znameni leva najlepsie v pribudajucej faze, vtedy rychlo rastu a hustnu. Dobra je zihlava, super! Ale aj vajicko na 10 min. Treba si vsak uvedomit, ze my podliehame prirode a mesiac je ako rucicka na hodinkach, teda niekedy si vlasy nesmieme ani strhat ani umyvat!!! V dnesnych casopisoch uz takeho prakticke rady podla mesiaca uz standardom.

sissssa

ja som skusila zihlavovu vodu od luny za 1 euro...mam po mesiaci na hlave kopec novych malych vlaskov :) kupila som si aj Biohar vlasovy aktivator, po nom maju baby skusenosti, ze im rasti vlasy aj dva centimetre za mesiac! uz sa tesim :D zatial ho mam par dni a som spokojna. Dostat ho v lekarni

adriana

MOJEJ DCERE NERASTLI VLASY,ALE VYSKUSALA SOM CAPILLAN,A PO TROCH TYZDNOCH Už VIDIM ZMENU.VLASY JEJ HUSTNU A AJ PODRASTLI,A ESTE JE DOBRA MASAž HLAVY DUBOVOU KOROU,KTORA JE KOSTATIU V LEKARNIACH.

matushqa

plzz napiste mi nekto co podla vasich skusenosti naozaj zabera na rats wlasov..neh rastu co najrychlejsie ..diki vopred :-D a keby ste chceli nick taq- matqa_12 xD pistee

kikinecka999

bose moj chcem spat moje dlhe vlasy co mam robit aby mi do leta dorastli aspon o 5-6 cm??hm??pls piste mi rady na nick kikinecka999

......

ja mám opačný problém,mne rastú veľmi rýchlo a potom musím každú chvíľu chodiť ku kaderníčke na doplnenie melíru alebo len tak strihať

lenkaaaaa

ahojte ja sa snazim, aby mi zacali rychlejsie rast wlasi no ale uz som skusila wsetko a nic nepomaha myslite si ze to moze byt aj s toho ze mam rozstiepene konceky...?? ak ano dajte vedet na ustrice12@azet.sk PLS