problem s pletou

adriana

pocuj mutka,praveze ja mam peknu plet v tehotenstve,uplne hladku a s vyrazkami mam pokoj,inak mi to tehotenstvo prospieva,ale asi pred dvoma mesiacmi som asi prechladla a tak sa mi urobili dve tak velke vyrazky,ktore som dlho nechavala tak,az nakoniec som to musela vytlacit,bol tam hnis a teraz mi to stale trva,aby sa tie dve bodky zahojili. len som to vytlacila a nehala tak,ani som to viac nerypala a nechce mi to zmiznut,chapes?

mutka

tak to bude prave tym, ze si tehotna, si myslim.vtedy telo prijma vsetko inak, aj vnima inak.a tych vyrazok bude asi viac

adriana

nie,lebo nie som teraz na Slovensku a casto mi pomahali na jazvicky nechtikovy a skorocelovy krem,ale teraz to nejak trva dlho,aby mi to zmizlo

adriana

a nemozes mi nieco poradit? mam cistu plet,len mi ostali jazvicky a nemozem to liecit v solarku,pretoze som tehotna

mutka

dostat rozne pripravky v lekarni na jazvy.ja mam sestru dermatovenerologicku,tak nemusim minat:-)vyskusala som rozne.ale mne to zmizne,ked som opalena,alebo zo solarka.neviem, preco

adriana

ale ja som sa kedysi vytlacala ina k vela ,az mi to hnisalo a nikdy mi nic neostalo a to sa aj cudujem,ale teraz sa nemozem troch jazviciek zbavit,no ale snad cas to zahoji