problem s pletou

adriana

a som prekvapena,ze taka 40-nicka sem pise,ja si seba neviem predstavit v takom veku:) a mas asi pravdu,ze aj to hojenie ran je vekom a skusim tu kalciovu mast a este mam sudocrem,aj tej je dobry na hojenie

adriana

viem ze su rozne masti a mna to uz ani nebavi zhanat a tak este pockam,mozno to zmizne samo a dam si kalciovku a sudocrem. Ja nejake vazne problemy nemam,mam velmi nizky tlak,co mi niekedy sposobuje tazkosti,ale mala som aj zo zapchou a vyriesila som si aj to a hlavne som prestala fajcit a tiez si myslim ze vsetky vitamony ktore som brala,zaberaju az po mojom skonceni s fajceni,bohu vdaka,ze som chcela babenko,to jedine ma prekonalo s tym skoncit

adriana

a o tom pycnogenole som tiez pocula vela ale teraz nemozem nic take uzivat,tak az neskor ked aj skoncim s kojenim. dufam,ze vacsinu tvojich problemov mas vyriesenu a je dobre ked niekto dokaze poradit alebo poziadat o radu a podeli sa o skusenosti:)

adriana

a to je inak dibne ,to znamena ze az po porode,hej? ak sa nemylim a aj moja mama a moja sestra mali problemy ,az po porode a to mi je take zvlastne

adriana

aj mam ukazkove tehotenstvo,ja nemam ziadne problemy,ja som uplne prekvapena,az ma strach ze kedy to pride ze budem mat nejaky problem a tiez mam brusko velke presne podla grafu a pribrala som 15 kg a nemam ziadne strie,ja normalne nechapem

[zruseny12]

tehotenstvo som mala v pohode i ked mala som rizikove,ale vsetko som robila dokonca makala...akurat mi trpli prsty na rukach..inak fakt pohoda...este aj som ukazkovo priberala tak ma chvalil zensky...a jedla som pestro ziadne diety alebo take veci,zeby som nepribrala...