problem s pletou

moncika

ahoj mariaa,prosim ta ten caj z rozmarinu sa da kupit alebo si ho mozem pripravit aj sama?ja mam strasne nizky tlak a dost ma to obmedzuje :-(

[zruseny12]

adriana,krasny vecer ti prajem,a zajtra krasny den.../uz si napisem temu aby som si ju mohla druhy krat najst:0))))/..pa

dindy

ten cerveny flak po vytlaceny vyrazky sa musi vysusit... nejakym roztokom... najlepsie su prirodne..ak mas moznost vyskusaj roztok z "tea tree".je to velmi dobre a ak si to das hned ako najdes taku vyrazku tak ti rucim ze nebudes musiet ani vytlacat lebo zmizne-vyschne ...fakt papa :)

[zruseny12]

jaj zabudla som napisat mam syna/18/ a dcera /11/...su zdrave, ale tiez boli vseliake veci...za tie roky...mna nezanedbal gynek.moj skor v porodnici mi nepovedali,ze mam zlu krv a potom obvodny...ale je to uz za mnou...tera uz nemam zahradu...lebo sme sa prestahovali a byvame v panelaku...ale inak som robila od rana do vecera...a bavilo ma to...velmi pestovanie atd.ako micurin ...som bola...teraz mi chyba zahrada...je to taky relax...a ked vidis ako ti vsetko rastie kvitne...aj ja musim mat pracu rozdelenu a klud na pracu...

adriana

Ty si ako ja :) uz myslis do buducna,a podla Tvojho pisania mas viac deti a este aj zahrada,tak to ma vobec nebavi. Treba tam naozaj makat a ja nemam na to cas a ani chut. doma porobim hoci co,rada varim a aj peciem a aj upratujem,ale musim mat na vsetko cas,inak to robim nerada.a o tom ako ta doktor zanedbal,sa mi len usvedcuje ako tu pisu aj baby ako ich aj gynekolog zanedbal,ze sa im proste neda ani verit a uz ani sa na nich spolahnut a clovek si potom sam hlada pomoc prostrednictvom knih,nettu a skusenosti inych.Ale poviem Ti,ze klby a kosti-teda ich bolest,tak to je co povedat ked to naozaj boli,ja som nemohla ani spavat kedysi a vlastne som sa bala ist spat,lebo som vedela co ma caka:( A deticky mas zdravucke?

[zruseny12]

este k tej kave,ja po kave hned vypijem pohar vody...a este mam pre teba typ...ak nechces pit kavu aj caj z rozmarinu je dobry na vyrovnanie tlaku...

[zruseny12]

ono to zacalo po porode,ale ja si myslim,ze uz v tehotenstve sa mi tratil vapnik,lebo mi trpli konce prstou ked tak spatne spominam...a po porode sa to len zacalo zhorsovat a ked som sla za lekarom ze mi je zle a bla bla...tak a nechce sa mi o tom vypisovat skratka zanedbali ma...a dopadlo to tak ako to dopadlo...ja som mala dost prace s detmi ,zahrada atd.aj tak som na tom este dobre,zatial...mame to veru tazke...ja uz beriem aj doplnky na menopauzu,aby sa telo pripravovalo na sok...ktory ho caka...

adriana

fuha tak Ty to mas s tymi kostami a klbami dost blbe a to je divne ze az po porode. ja mam kavu rada,ale nechcem jej pit vela ,lebo zas odvodnuje a to nie je dobre,lebo ja viem ze potrebujem vela tekutin. a mas iba jedno dieta? no proste my zeny tomame v zivote take tahsie vo vsetkom,este aj tie procesy v tele cely zivot a tak,vela sa u nas meni vekoma hormonami aaaaaaaaa proste mame to tahsie:)