problem s pletou

adriana

tak to je zvlastne a ja som sa kedysi vedela na tvari tak doriadit a to som tam ani nic moc nemala,ze mi to hnisalo a nechcelo sa zahojit a vsetko zmizlo a teraz 3 jazvicky a uz 2 mesiace to tam mam,je to divne

[zruseny12]

niekto ma velmi jemnucku plet a hned vsetko na nej vydno...vies mne sa raz stalo,ze ked som sa kulmovala,ani neviem ako a kulma mi popalila lico,keby si vydela tu popaleninu,a nesla som ani k lekarovi a zahojila sa mi sama a bez jazvy...ani tuk po jazve...a teraz pred casom po rokoch som sa popalila na rure-ked som piekla na ruke...a jazva mi uz ostala...tak je to zvlastne...

adriana

bambulky,ja naozaj netlacila som to nasilu,tiez to poznam,dlho som to nechavala dozriet,az som to musela a ani nie nasilu vytlacit,ale asi z toho prechladnutia to bolo hlboke a tak to dlho trva,inak mam uplne cistu a peknu plet,co som sma prekvapena ako mi pomohlo tehotenstvo

shagya

aha sorry..ja som narychlo preletela..pokial to nemas zahojene to pomaha...ale na jazvicky skus kalciovu mast tiez z lekarne ....ale pokial to nie je velke casom vybledne a zmizne..

[zruseny12]

adriana,este ked vytlacas vyrazku na silu ju nevytlacaj,nechej ju dozriet a tak...radsej si ju niecim potri z lekarne teraz je vela vseliakych produktoch na prikrytie...lebo ked ju vytlacis na silu bude sa ti hojit dlhsie....mam to z vlastnej skusenosti...i ked nemam vela vyrazok/mne sa urobi tak jedna za polroka a to stoji za to...vyrazka musi dozriet...