problem s pletou

[zruseny12]

vies ved v tele matky sa hoci, co meni a ja som porodila doma...tak aj toto asi zavazilo a dalsia vec lekari zanedbavali...teraz chvala bohu mam tak na 90% to zvladnute zdravie...

adriana

a to je inak dibne ,to znamena ze az po porode,hej? ak sa nemylim a aj moja mama a moja sestra mali problemy ,az po porode a to mi je take zvlastne

adriana

a o tom pycnogenole som tiez pocula vela ale teraz nemozem nic take uzivat,tak az neskor ked aj skoncim s kojenim. dufam,ze vacsinu tvojich problemov mas vyriesenu a je dobre ked niekto dokaze poradit alebo poziadat o radu a podeli sa o skusenosti:)

[zruseny12]

to je dobre,ze si prestala z fajcenim...je to aj tak len pre tvoje dobro...ja som nemala ziadne zdr.problemi do kym sa mi nenarodila dcera..a rok po tom to zacalo...

adriana

viem ze su rozne masti a mna to uz ani nebavi zhanat a tak este pockam,mozno to zmizne samo a dam si kalciovku a sudocrem. Ja nejake vazne problemy nemam,mam velmi nizky tlak,co mi niekedy sposobuje tazkosti,ale mala som aj zo zapchou a vyriesila som si aj to a hlavne som prestala fajcit a tiez si myslim ze vsetky vitamony ktore som brala,zaberaju az po mojom skonceni s fajceni,bohu vdaka,ze som chcela babenko,to jedine ma prekonalo s tym skoncit

[zruseny12]

ja som pocula,ze aj nejaka zinkova mast existuje...sak tu pisu aj 52-rocne...na to forum...ja som tu zacala pisat koli zdravotnym problemom ktore mam...prejdi si temi a uvidis podla tem si budes mysliet ze som nejaka troska,ale keby si ma stretla tak nikdy nepovies,ze som nejak chora...

[zruseny12]

no ja som tiez v puberte nemala ani jednu vyrazku,az po narodeni dceri sa mi tiez zacali robit,ale to alergicke si myslim,tak som sa smiala,ze som az vtedy dostala pubertu...ale uz viem presne co mi skodi atd.tak teraz mam klud,len stale obcas sa mi jedna vyhodi a to uz stoji za to a boli:0(((.......na zlepsenie pleti a protialergii beriem pycnogenol a aj odkedy beriem doplnky tak sa mi zda,ze mam lepsiu plet...

adriana

a som prekvapena,ze taka 40-nicka sem pise,ja si seba neviem predstavit v takom veku:) a mas asi pravdu,ze aj to hojenie ran je vekom a skusim tu kalciovu mast a este mam sudocrem,aj tej je dobry na hojenie

adriana

ja budem mat 30-tku tento rok,ale v puberte som nemala ani jednu jedinu vyrazku,u mna to zacalo az po 23 rokoch a myslim ze to bolo stresmi,pracou a zmenami prostredia a teraz mam tiez pokoj,len pred tymi dvoma mesiacmi ako som nachladla,tak sa mi to vyrazilo na tvari a to je u mna bezne,ak som chora,vsetko je na mojej tvari

[zruseny12]

a verim tomu,ze keby som sa teraz popalila na tvari...tak mi uz jazva ostane...a to som teraz spokojna z tvarou...pletou...