Pearsing do jazyka

***

ahoj ja mam 5 a chcem si dat prepichnut obe bradavky!!! boli to?? ale nie, deti vam uz hrabe radsej sa pekne ucte a nezapodievajte sa takymito vecami, a dnes to uz moc ani nieje v mode

kaccho

Ja mam persing v jazyku a mala som aj v nose a mam aj jedno tetovanie nieje to nic hrozne mne sa zatial nic nestalo ale kazdy je inak citlivy ja som sa tiez bala ale uz sa nebojim.

lucka

Ahoj ja mam 12 a chcela by som pearsing do nosa.Nasi hovoria,ze je to nebezpecne,ale ak chcem vraj mozem.Citala som na internete co to moze spravit a trochu sa bojim.Neviem co mam robit.Prosim poradte mi.

nikaa

ahojte,ja mam 16 a chcela by som si dat pearsing do pupka,chcela by som vediet ze co vsetko to obnasa a ze si s toho mozu byt aj niake dost vazne choroby,dakujem

milada

ahoj,. ja mam 14 a chela by som si dat pearsing do nosa,... chcem vediet , co to obnasa ,. a ci je to nebezpecne,.. dik moc mila

vera

Ja som chcela velmi ale ked mi chirurg ukazoval nejaké to foto s nepodarenými pearsingom v jazyku, dala som si pohov. a prisla som na jednu vec... ked mladi ludia zacinali fajcit, kazdy chcel zacat tiez. s alkoholom to bolo tiez. prve pearsingy zacali iba tym ze mnohi majú o dierku alebo dve v uchu viac. mozno si pochopila co ti chcem napisat. nerob to preto ze to majú tvoje kamaratky alebo preto ze ty budes v triede s tym prva... ja aj ked nemam o nejaku dierku viac, alebo o nejake to tetovanie, mam pocit ze som stale zaujimava a viem ze zostanem originalna. mozno mam stary nazor ale to som ja a aj tym sa môzem mylit. potom napis či si si dala

Lilu

noo, ja osobne by som si nedala.ale to som ja.niktori kamosi maju a pohodicka ale kazdy organizmus na to moze zareagovat inak.kamaratka si dala, riadila sa pokynmi co dostala co jest a podobne, no napriek tomu to musela vybrat lebo dostala vysoke horucky, zapalilo sa jej to, navrel jej jazyk a podobne.takze nie kazdy znesie taketo cudzie teleso a podla mna je jazyk dost citlive miesto.ako moja 14 rocna sesterka si to chce tiez dat tak jej to vyhovaram, je to podla na zbytocne, to uz nech si radsej da poprepichovat tie usi pripadne nos, ale za jazyk ja osobne nie som.kazdeho osobny nazor :)

viky

poznam vela ludkov,co maju pearsing v jazyku a su v pohode,nemaju ziadne zdravotne problemy,dnes to robia odbornici a nie fuseri,tak sa neboj.........