Pearsing do jazyka

panika

macko
rodicov treba respektovat :D. Skus sa s nimi dohodnut, nech ti ho povolia aspon na nejaky cas..ked uz si tolko trpela. Inak zostane tam slusna jazva, pozor, aby si nesuslala

69macko691

ja mam 16 a pred tyzdnom som si dala pearsing do jazyka. Je to uplne super, jazyk som mala opuchnuty len prvy den. A teraz je to veeeelmi fajne. Lenze nasi ma nutia si ho vytiahnut, ale ja si ho chcem nechat. prosim poradte co mam robit. diki moc...

evka5

Joja: Ja som si dala piercing do jazyka pred rokom, aj ked som patrila k tym, ktori by si ho dali vsade inde, len nie do jazyka :) vobec nelutujem, komplikacie som nemala ziadne, do tyzdna som vedela jest aj rozpravat ako predtym a velmi rychlo som si na to zvykla. Co sa tyka skloviny, tak to je velmi individualne, kazdy clovek ma tu sklovinu inak silnu - je to viac menej dedicna vlastnost - samozrejme, s kovovymi gulickami sa ti obije skor ako s umelohmotnymi..hlavne zo zaciatku som mala z toho strach, lebo je to rozdiel a stale pocujes a citis ako ti to o zuby cinka..preto som si kupila zopar farebnych umelohmotnych, ten vyber je naozaj siroky a som spokojna..:)

Soraja

ja by som si pearcing do jazyka nedavala, radsej hocikam inam, V jazyku ti sposobi dost problemy so zubami, znici sa zubna sklovina, a myslim, ze tie problemy za to nestoja.

joja888

ahojkte chcela by som sa popýtat na komplikacie ohladom pearsinga v jazyku ...aký to ma vplyv na zuby ,sklovinu a tak ..pls napíšte mi