Pearsing do jazyka

zamyslite sa

byt na meiste vasich rodicov vy deti s piersingamy by som vas tam dobila!
tiez som bola mlada xceka SOM SI TOLKO TOHO SPRAVIT A teraz som rada ze to nemam ...a jedna vešc rodicia vam na piersibg pridu niesu blby ci nie hned ale dakedy urcite!len puberta je strasna vec ked si zasrani myslia ze su dospely..

julliq

Wuaa aojte mam 14 a cem si dat za tyzden piercing do jazyka a ale bojim sa strasnee ci to nebude bolet k comu sa ta bolest da prirownat??..:P

peter4589

chcem pearsing do jazyka no chcel by som vediet či to neškodi ked som aktivny fajčiar....mam na mysli nejake hnisanie a veci podobne ...diky

ja_ona

pirsing by som do jazyka chcela aj ja aj napriek tomu ze stym moji rodicia nesuhlasia ....aj ked im to moze byt jedno kedze som plnoleta...ale stale som ich dieta.Nepacilo sa im ked som si prepihcovala doma sama usi teraz mam na jednom 4 a na druhom 2 nausnice ....pisring v brade to som si robila tiez sama doma a v pohodek tyzden som to mala zapalene potom to preslo ....ale zapali sa ti to aj ked si pojdes dat prepichnut do studia....musim si kupit nausnicu do jazyka na www.pirsing.sk a ide sa na vec :-) ked ho budem mat dam ti vediet ci ma to bolelo ked som si prepichovala a jake stym mam problemi .....

tejuska

aojte mam 14 no skoro 15 to je jedno...chcela by som si dat pearsing do jazyka...kamoska ma tjez a ze je to f pohode ale ja sa bojim ze ako budem mat na puchnuty jazyk a suslat ze mi na to rodicia pridu:(poradte ak daco vete vjac taq pls email...kiss diky

lola 52

prosim vas je tu niekdo s topolcian kto si nechaval tu robit piercing ? nemozem nikoho zohnat prosim poradte diky:)

trisha

ludia co mam robit ked sa mi pierc v brade zapalil?? od vonka je cerveny trocha a hnisa a vo vnutry je biela gulka pod platnickou... prejde to? mam ho len par dni...

juja

Preboha 11 12 rocne deti si davaju pearsing....vcera som videla dieta ktore malo 11 a drzalo cigaretu v ustach...akoze ja mam len 14 ale tak toto je chore....sa zamysite deti

evulik44

awooojte vsetci...ja mam pearsing v jazyku..a moj nazor na toto vsetko co tu citam je takyto....mam ho uz rok a je to fakt fajn pocit...,ze ho mamm. z mojej skusenosti viem ,ze prepich ma vobec nebolel a 3 dni som ho malal opuchnuty ,ale inak bolo vsetko OK a odkedy ho mamm zubara castejsie nenavstevujem.je to super vec