Pearsing do jazyka

arwi

ja mam uz 2hy hed Pierc v jazyku je to brutalitka len je ete napuchnuty jazyk dost ale inak je to pecka hehehe:Dmam aj fleshe 5mm aj v labrente ale na jazyk nema nic:D ved to maju aj holky radi mno proste pecka:P prepich neboli ale potom to trosku jeden den pobolieva:d a trosku suslanie:D

patulka

awojte ja mam 15 a hrozne sa mi paci pirsac v jazyku.chcela by som si ho o take3tyzdne dat ale bojim sa ci to nebude trosku boliet.poradte mi mam sa bat nejakej infekcii abo necoho ineho?napiste mi.diky:-]

burtonka

Pierc do jazyka boli kazdeho inač..ked to robili mne bolelo to az po prepichnuti, jazyk napuchol ale dalo sa mi normalne papat len to trosku bolelo..papala som hned prvy den rozky atd..ale sa mi to obcas zachytilo o tyčku a zabolelo,ked papate opatrne da sa to zvladnut. Je to fajn pocit mat to v puse, teraz si bez toho nevim predstavit svoj zivot:D

jaja

ja som si dala pearsing do jazyka mam to tyzden neboli to jedla som hned normalne ziadne kasicky a podobne hluposti.

kathaross

hehe ja mam v pupku a je to v pohode nevem kazdeho to inak boli mna to bolelo ten prepich ani nie ale ked mi vytahoval tu slamku tak to bolo no ale v pohode hoji sa to pol roka mne tak 4mesiace je to spoko teras si idem dat do jazyka a fasa este paru etovania treba pridat a bude cool

kajuška

ja mam w jazycku uz pol roocka...a je to fasa..po dwoch dnoch som jedla uz wsetko..nasi nic newedia,aj ked mam prepichnuty aj nosik=)xceeem pupok ale newem co mi hrozii .powzbudte ma kus ..boli to moooc??

sexica

aj ja mám pearsing v jazyku...síce som týžden nejedla a nerozprávala..horko tazko pila,ale da sa to pretrpiet..stoji to zato

pata.k

Veľkou nevýhodou piercingu jazyka je ničenie zubnej skloviny, ale aj to sa dá vyriešiť vymenou kovových guličiek za plastové, ktoré sa dnes ponúkajú v rôznych farbách. Piercing jazyka je mimochodom najrýchlejšie hojace sa miesto na tele. Je to možno zarážajúce, ale logické - prítomnosť slín a enzýmov robí divy. Medzi tie najhoršie patrí pupok. a ak ta zaujimaju ako to vsetko vyzera, tak si pozri tuto stranku www.medussa.estranky.cz ..

storm

ja ho mam a nestazujem si pokial nemas problemy po 4 dnoch tak je to ok.ani som nesuslal rodicia si to do teraz nevsimli co dodat tatoo nedas dole.