Pearsing do jazyka

mokinka

no ja mam piercing v pupku, v nose a v brade..brat ma v jazyku a dva týždne jedol spôsobom že "slamka"..proste kašovité jedlá,lebo ho mal opuchnutý. ale je to fajn potom..pekné

nikitka

ja mam 14...idem sii dat pearsing doo jazykuu uz som rozhodnuutaa je to mrte pekne a ceem to urcitee.....a v lete si idem dat zas do pupkuu :)

Petqo

No, mna stalo prepichnutie 590, ale po 2 tyzdnoch ti ho vyberu a musis si kupit iny, ja xem z bioplastu ten stoji 400.. a este musis pocitat, ze nejake poniaze pojdu na dezinfekcny roztok (okolo 100Sk), bude ti treba vitaminy (Zinok a vitamin C) a nejaku dobru ustnu vodu...

dženka

ci pana ludiía tak tu vymislate boli neboli kua ked to chcete a cete sa tym prezentovat vyjadrit co ste zac tak neriaste boles ale to co bude potom
a vobec to neboli kazdy organizmus je iny jak prijme vas jazyk nausnicu tak bude mozno den dva tri sa velmi nenajete ale ta co aj tak furt setky melete ze ste tucne

dženka

je tu niekto kto fakt o takyh veciach aj daco vie?
nechcem jazyk prepichnut chcem ho rozrezat a neviem ci sa to u nas vobec robi? kde a za kolko?

zuzik

tak neboj sa je to vpohode len ti napuchne jazyk ale nic ine po tyzdni uz to bude fain ak ti jazyk neopuchne preteba lepsie tak pojdes do skoly a budes sa moct vychvalovat :0)

danushqa_55

Mam 14 a rozmýšlam o pearsingu do jazyka lenže sa bojím že to bude bolieť a že budem mať potom nejaké problémy poradte mi prosím

6lienka6

Cawte vsetci!volam sa Lenka a strasne by som chcela pearsing do jazyka!Bola by som strasne rada keby sa mi niekto ozval na moj e-mail a porozpraval sa o tom so mnou!Dakujem

nikushka

Caute ja mam 14r a mam prepixnuty nos a vobec to nebolelo prepixovala som si to sama a maaam aj pupok a vooobec to nebolelo najprv som sa strasne bala ale je to poohoode siice pupok som mala strasne dlho zapaleny ale to veciina luudi ;))) zajtra si idem dat do jazyka a mrte sa boojiim ale ja to prekonam lebo to strasne xcem :))potom napisem ci to bolelo oky papa cmuky lubkam vas:)