Pearsing do jazyka

maj

ahojte:) síce mám iba 14 ale pierc v jazyku som už mala..ale vybrala som si ho pre veľa dôvod. nebolelo to moc, skoro vôbec.. fajčiť by sa potom nemalo ale ja som fajčila nič sa mi nestalo

Goodluck

:) ja už tattoo mám :) o týžden idem na druhé :) aj s prepichovaním jazyka :) piercingy už mám vybraté :) krááása teším sa :D len dúfam že nebude problém s jedlom :d :d

excell

Noo, chcel som si svojho času dať prepichnúť ucho a vraziť doň náušnicu ale keď som videl že to má už kdekdo, vykašľal som sa na to, už mi to nepripadá ani pekné a ani moderné, všetci poprepichovaní mi pripadajú zrazu ako dobytok, pre mňa za mňa nech si dajú prepichnúť aj hlavy, bude sranda

katusquaa

dobry den chci si píchnou pearsicg do brady ale bojím se teda bebojím máma mi to zakázala mma totiž 6 dírek v uších tak mam si to píchnou bez dovolení po taji nebo mám počkat děkuji a je mi 12

iwanulienka

Noo ja som si dala pearsing to jazyka urobit na 15. narodeniny... jazyk mi odpuchol,a tyzden som suslala..musela som si dat vecsiu nausnicu ci ako sa to vola :D.. ale jazyk uz odpuchol,nesuslem,a nausnicu som si dala kratsiu..tak uz je to super:)... a ked mi to robili ani to moc nebolelo...zevraj do jazyka boli najmenej ale podla mna to je ako u koho... takze sa neni coho bat :) drzim palceky

MaGgGi

cafteee...pearsing v jazyku mam druhy den...a nic mi neopuxlo zatial...a to iba jem polievky...prikladam studene...a cistim si to joxom...fakt ppci pocit=)...

BriLlianTiK

ahojte maam 13 rokou a wlemi tuzim po piercingu do jazyka alebo do pery to je jedno ale mama mi nechce dowolit preco???...poradte prosim co maam robit

Dom1n1_Qa

Ahojte mam 17 rokof..:)
mam pirsing v brade nad perou av nosteku...chcem pearsnig do jazyka..mam aj anusnicu wsetko len sa priserne bojim tej bolesti..poradte mi..bojim sa strasne..!!ANI MOJIM RODICKOM SA NEPACI ZE MAM PIRSINGY..ALE JE TO MOJA VEC..

niiiik

pre týých rodičo a tyhc dospelýých ked dovolia rodičia mladim si dať pierc tak rpečo niee a čoo to taky zosušeny starcy olezený možu pochopiť pffff su dorbý rodičia ktorý dovolia vela deťom adieeťa niektore si to uvedomi anezneuživa to asu rodičia čo deťom vela zakazuju a to dieťa just chc eproti voli nespravna vychova ale rhajte sa že sa vieete rerfektne postarať o deťi prisne prisne treba na nich trapas!!!absolutny