Pearsing do jazyka

cervik

ja mam pearcing v jazyku aj usich nemusis sa nicoho bat pokial si to das urobit u kvalitneho odbornika! bude to sice boliet ale len par minut ja som sa strasne bala ale preslo to ked ma tam mama dotiahla pretoze neznasa ked o dacom doma rozpravam ze co by som chcela mat a tak a potom pre to nic neurobim pearcing v jazyku jej nevadil ani v usiach ale zacala protestovat proti pearcigu na oboci ale co uz ja si ho predsa len dam! :)

andy

no tak teraz napisem nieco ja k tym piercingom...tak pocuvajte.moja naj kamoska si dala vcera(11.10.06) piercing na lavu stranu pod peru a prezila to..neni to vazne nic strasne.je dost citliva,ale nato,ze povedala,ze to nebolelo,tak....ako strasny je ten prvy prepych..a niekedy ani nie,ale horsie je u niektorych,ked tam davaju nausnicu,bo je o nieco hrubsia...to sa stalo zase mojej kamoske ,ktora si dnes(12.10.06)bola dat prepychnut ... do stedu pod peru...maju to obe uplne uzasne a som na ne hrda,ze nabrali odvahu...vazne to neni take strasne ako to vyzera a to viem o com hovorim..bola som pri oboch prepichnutiach :)..a mna to caka tiez..ja idem v decembri do jazyka :) a uz som nabrala konecne odvahu bo cca 3 rokoch :D...takze,ludkovia..piercing nieje o bolesti,ale o strachu!!!!a toto si zapamatajte...toto aj mn aposlalo dopredu!..musite len jedno..a to prekonat svoj strach :)
Dufam,ze sa vam to podari....tak PIERCING 4EVER :)

pavolt

Zviditeľniť sa môžete inteligentnejšim spôsobom taktné a slušne navyzivave chovanie ,ziskavaním vedomosti, osobnou hygienou. pearsing okrem iného napr. tetovanie je to posledné a primitivné ako sa zviditeľniť. Na mňa zapôsobí slušný, upravený inteligentný človek

jarky

Chcem si dať pearsing do jazyka, ale bojím sa, že stratím chuť a preto by som chcela vedieť, či nepoznáte nejaké dobré pearsingové štúdio v Blave. Díky

babukla

no tak babenky chlapci

pirsing v jazyku je uplne super vec ja ho mam a aj moja kamska
chcela som si ho dat vyse roba a strasne som sa bala ci to bude bolet a toto vsetko co tu pisete
a raz som sa odhodlala
je to uplne super
bolelo to len trosku ako ked si prepichujete ucho vazne som cakala ze to bude horsie
a opuchnute to bolo asi 3 dni trosku suslete ale aspom u mna kamoska to mala opuchnute len vecer v ten dem a potom uz ne a jednej to vobec neopuchlo
2tyzdne nemozest jest mliecne vyrobky (a toto treba poriadne dodrziavat bo sa vam to zapali a to neni prijemne!!!)
3tyzdne sa nemozes bozkavat
a ked ti to spravia si musis kupit ustnu vodu a poroadne si to cistit
to je asi vsetko co o tom vie a este mam to uz vyse mesiaca a fotrovci mi to este nenasli takze super vidi to len ten ktoremu to sama ukazes a najlepsie je bozkavanie pirsing v jazyku je vazne super a som s nim strasne moc spokojna papa lasky a nebojte sa cmuk je to pohode a mate sa s cim v ustach hrat nigdy sa nenudite

monča

ževraj sa z pearsingu na jazyku kazia zuby ale to neviem naisto ak sa ti to paci a ak to skutocne chces tak si to mozno aj daj ale pls.ked si to budes davat tak nech ti to spravia v nejakom poriadnom tetovaciom/pearsingovom studiu aby si nahodou nemala nejaky zapal alebo nejake problemy ak ti to bude robit nejaky amater.papap