Uľaviť si? neuľaviť

Príspevok v téme: Uľaviť si? neuľaviť
muneca_brava

ahojte
mozem poprosti vase nazory, nie hanenia,len nazory :(

moj frajir, ma problemy s naduvanim, dakedy sa pri mne drzal a vobec si neulavil,hanbil sa,
ale dnes - si prdne aj ked spolu jeme :(
alebo ked sexujeme :(
uz som to nevydrzala a povedala som mu,ze je to drze, hnusne, nechutne..

on sa ospravedlnuje, ze on za to nemoze, ale ze ked si neulavi, tak ho boli strasne brucho a ma pocit,ze ho roztrhne..

ale ja, keby sa mi chcelo akokolvek - prdnut si- pri sexe,ani pri jedle to neurobim..

on ma ete nepocul ulavit si..

mam pocit,ze sme z inych svetov.. :(

mozete len napisat,ci:
1.si ulavujete pri jedle s milovanou osobou???

2.si ulavujete pri sexe s milovanou osobou???

lebo neviem,ci je to normalne, ale iba mne sa to zda hnusne a drze,
alebo je to vazne hnusne a drze/ako prasce v chlieve..a moj frajir sa nevie slusne spravat..

nekritizujte prosim,len poradte..

huje

Ked som bola mensia, prdla som si smradlavu ako slak a vyuzila som situaciu ze moj mensi brat bol pri mne a zvalila som to nanho, vsetci uverili a chudak velmi potom plakal tak mi ho doslo luto, kupila som mu na druhy den cokoladu :-)

badmanka

No tak ja trochu z ineho sudka. S priatelom sme zili rok v Anglicku a mala som problemy s vyprazdnovanim. Po piatich dnoch to uz muselo ist vom, tak som si sadla na zachodovu misu a celu som ju naplnila az sa mi to dotykalo zadku a nechcite vediet kolko.....dva dni som to splachovala bleeee

amanda k.

Ja som raz sla po ulici a prdla som a zrovna jeden dedko oproti mne to pocul, som bola v takom soku, ze som ho omylom pozdravila, aj ked som ho nepoznala. Proste ze prd a na to Dobry den:)

jasminella

Prd vypočil? :)))) to je nejaká blbosť. Niektorí ľudia si myslia, že hrubé črevo je niečo ako jednosmerka. Prd vychádza von alebo sa jednoducho vstrebá.

ištván rákozsy

Nuz, ludia maju tuto temu radi, pretoze sa o nej bezne nebavia. Otvara sa tym trinasta komnata a okrem toho, je to zabavne, tie vase historky, pridajte este nejake.!!!!!!!

lana7

A prdíme a prdíme...a smrdí nám to..ale vždy si tie vlastné prdy čucháme...a vždy povieme..fuuuj to je smrad..ale čucháme ich ďalej.