Uľaviť si? neuľaviť

Príspevok v téme: Uľaviť si? neuľaviť
muneca_brava

ahojte
mozem poprosti vase nazory, nie hanenia,len nazory :(

moj frajir, ma problemy s naduvanim, dakedy sa pri mne drzal a vobec si neulavil,hanbil sa,
ale dnes - si prdne aj ked spolu jeme :(
alebo ked sexujeme :(
uz som to nevydrzala a povedala som mu,ze je to drze, hnusne, nechutne..

on sa ospravedlnuje, ze on za to nemoze, ale ze ked si neulavi, tak ho boli strasne brucho a ma pocit,ze ho roztrhne..

ale ja, keby sa mi chcelo akokolvek - prdnut si- pri sexe,ani pri jedle to neurobim..

on ma ete nepocul ulavit si..

mam pocit,ze sme z inych svetov.. :(

mozete len napisat,ci:
1.si ulavujete pri jedle s milovanou osobou???

2.si ulavujete pri sexe s milovanou osobou???

lebo neviem,ci je to normalne, ale iba mne sa to zda hnusne a drze,
alebo je to vazne hnusne a drze/ako prasce v chlieve..a moj frajir sa nevie slusne spravat..

nekritizujte prosim,len poradte..

jasminella

Ja som si pred priateľom prvý krát prdla ked ma šteklil...ale tak!!! on sa skoro popukal od smiechu sa stále ma rozosmieval...ako si mohla??? to byla řacha!!! a podobne...no mala som poriadne krče od smiechu...také som nemala ešte nikdy...

galaxika

Ja tiez neprdim pred manzelom, no niekedy sa podari, napr. ked ma strasne naduva a pozerame v noci telku a ja nahodou zaspim, vypustim taky smrad ze nie je sanca to ustrazit. Manzel sa len smeje a utesuje ma aby som sa neprepadla od hanby pod zem.

leonele

No moj priatel si zvykol prdnut ked potreboval, nemal s tym problem, mne to velmi vadilo a x-krat som mu za to vynadala nech ide na toaletu. Teraz sa velmi polepsil ale ked sa mu "podari" tak to je ina šupa. Povie mi ze pustil špióna, tak viem ze treba vetrat. Minule som bola chora a strasne ma naduvalo z antibiotik, tak som si isla puknuť do kuchyne a co cert nechcel, priatel tam isiel hned po mne a skoro sa povracal, no hanba jak svina, len sa smial a ze fuj ty kokso! Odvtedy si davam velky pozor, ale ked su vetry bez zapachu tak pustam aj ja take tiche :-))

to nie

ja som 20 rokov vydata, mam s manzelom tri deti. myslim, ze nas vztah je naozaj kamaratsky a mame k sebe doveru. ale nikdy sme pred sebou neprdeli. jednoducho sme si to nezvykli. ked potrebujeme, prdime na vecku. ale fakt je, ze ked niekto velmi prdi musi byt problem v strave a traveni, lebo ani my ani deti s tym nemame ziadne problemy. ak by zadrziavanie prdov malo sposobovat tazkosti, musel by mat clovek nejaku poruchu. ak ju tvoj kamarat ma, nech sa lieci, ved ked nie je v poriadku travenie, z toho vyplyva vela zdravotnych problemov. mozu prist neskor, zatial sa hlasi iba naduvanie. mne osobne by naozaj vadilo, keby moj muz poprdal na kazdom kroku. ale kazdy sme iny, druhym to moze vyhovovat. chcela si nazor, tak tu mas moj.

jasminella

No ja som si kedysi nevedela predstaviť žeby som si pred priateľom prdla..ale ved to musíte robiť ked spolu chcete žiť :) Pamätám si ked sa ma jeho mama opýtala či pred sebou už prdíme :))) že to je proste znak najväčšej dôvery a tak...veľmi som sa smiala. :) No pri jedle ani pri sexe by si priateľ nikdy neprdol..ani ja samozrejme. Ale keď spolu sme niekde na prechádzke tak ma ešte aj upozorní že si ide prdnúť. :) A ja zvyknem prdieť vnoci alebo keď ma strašne šteklá a nevydržím to :) no čo už asi som prasa :))))

muneca_brava

jozo,
tvoje prdy vonaju???
podla mna vsetky smrdia..

kamos,
aj pri jedle a sexe?
aspon vtedy sa podla mna treba kontrolovat..ci nie..tebe by to bolo prijemne,keby jes a okolo teba "zavan smradu"..alebo pod.