Uľaviť si? neuľaviť

Príspevok v téme: Uľaviť si? neuľaviť
muneca_brava

ahojte
mozem poprosti vase nazory, nie hanenia,len nazory :(

moj frajir, ma problemy s naduvanim, dakedy sa pri mne drzal a vobec si neulavil,hanbil sa,
ale dnes - si prdne aj ked spolu jeme :(
alebo ked sexujeme :(
uz som to nevydrzala a povedala som mu,ze je to drze, hnusne, nechutne..

on sa ospravedlnuje, ze on za to nemoze, ale ze ked si neulavi, tak ho boli strasne brucho a ma pocit,ze ho roztrhne..

ale ja, keby sa mi chcelo akokolvek - prdnut si- pri sexe,ani pri jedle to neurobim..

on ma ete nepocul ulavit si..

mam pocit,ze sme z inych svetov.. :(

mozete len napisat,ci:
1.si ulavujete pri jedle s milovanou osobou???

2.si ulavujete pri sexe s milovanou osobou???

lebo neviem,ci je to normalne, ale iba mne sa to zda hnusne a drze,
alebo je to vazne hnusne a drze/ako prasce v chlieve..a moj frajir sa nevie slusne spravat..

nekritizujte prosim,len poradte..

bobrik22

No mne to zo zaciatku na mojom priatelovi tiez vadilo, ale uz som si zvykla...ak sme sami tak aj pri jedle, aj pri sexe je to normalka...ved hadam ho nenecham chudaka, nech ho roztrhne...a robime si z toho srandu. No co uz, aj to je sucast zivota...

tutofka

Ja ked si chcem uvalit, bezim na zachod a kym tam dojdem prdenie ma prejde. To sa neda nacasovat ako cikanie. Obcas vybehnem aj na balkon :-)

alpa

Klasika... ja som tom vydela a tiez som dost nechapala :-)) RNG .. ja uzivam probiotika od SWISS a su obalene takym filmom odolnym voci zaludocnym kyselinam, aby kapsula prenikla neposkodena do creva, ako sa potom rozpusti v creve? Aj tam su nejake enzymi? Inak zaberaju fajnovo :-)

ifka

vsetko mu to tam v crevach kvasi a hnije.keby mal travenie v poriadku,nemal by byt pre neho problem neuprdnut si.cize musi si preliecit creva a mate obaja po probleme.

roman99

Musím oponovať, nie je to problém zdravotný, ale vec výchovy a toho, ako si vážime toho druhého. Tak že, normálne je , pred partnerom nikdy ani prd!!! Že zdravotný problém? To akože, keď mám pokazený žalúdok a mám sračku, tak sa vyserem do gatí pri partnerke? To je obhajoba humusákov a prasiat.

jasminella

Pri jedle a sexe je to humus...ale inak je to normálna vec. Keď ti to vadí povedz to partnerovi a on si možno z lásky nechá prasknúť črevá. :) alebo bude chodiť na wc. Je to problém zdravotný. Skús mu kúpiť espumisan či ako sa to volá :)

muneca_brava

ahojte
vidim,ze sa dobre bavite :)
to som rada,ale mne to moc nepomoze..

ide o to, ci su pre Vas prdy pred partnerom normalne,alebo neslusne???

vidim,ze prdy pri sexe a jedle odcudzujete, to som rada,lebo podla mna je to humus..