Uľaviť si? neuľaviť

Príspevok v téme: Uľaviť si? neuľaviť
muneca_brava

ahojte
mozem poprosti vase nazory, nie hanenia,len nazory :(

moj frajir, ma problemy s naduvanim, dakedy sa pri mne drzal a vobec si neulavil,hanbil sa,
ale dnes - si prdne aj ked spolu jeme :(
alebo ked sexujeme :(
uz som to nevydrzala a povedala som mu,ze je to drze, hnusne, nechutne..

on sa ospravedlnuje, ze on za to nemoze, ale ze ked si neulavi, tak ho boli strasne brucho a ma pocit,ze ho roztrhne..

ale ja, keby sa mi chcelo akokolvek - prdnut si- pri sexe,ani pri jedle to neurobim..

on ma ete nepocul ulavit si..

mam pocit,ze sme z inych svetov.. :(

mozete len napisat,ci:
1.si ulavujete pri jedle s milovanou osobou???

2.si ulavujete pri sexe s milovanou osobou???

lebo neviem,ci je to normalne, ale iba mne sa to zda hnusne a drze,
alebo je to vazne hnusne a drze/ako prasce v chlieve..a moj frajir sa nevie slusne spravat..

nekritizujte prosim,len poradte..

smajliQa

moja odpoved na obe otazky.... NIE

hocikedy ma priatel taky problem... a je mi vtipne jak uteka :D.... teda ked je pri mne... ze ide na wecko alebo tak. uz to parkrat spravil aj pri mne, ale len niekedy, skor to obratime na srandu, ked mi to lezie na nervy.. hanbi sa a ospravedlni... ale urcite nikdy to neurobi ani pri sexe, a ani pri jedle...

rcdp

bibisa, mozno by som sa po tebe obzrel, mozno si aj pekna, ale urcite by som ta spoznal na 2 metre daleko podla smradu. Proste spodina a zhnita cvarga.

cimbala

hm vedel som to teraz ta spoznam aj po cuchu nie len podla dlhych noh...:-)super ze si piseme...:-)ale cloveka co si prdne a je v pohode nenajdes tak lahko...:-D

cimbala

ahoj bibisa nevideli sme sa dnes?tak 3-4 krat?som sa obzeral mozno za tebou...:-D pekny vecer vsetkym a kto neprdi s nami prdi proti nam...:-)

User_37597

jahodka123
som rada ze som ta pobavila :D

Scotch
on utoci lebo sa velmi nudi a snazi sa presadit svoj nazor a nech...mna urazi len inteligent :)

cimbala

vies co neni to chora tema.ja si myslim ze on je chori aj s tou jeho extra slusnou manzelkou...aby sa niekto schovaval ked si ide ufujknut ..akoze ceelee zle :D

a mala som takeho priatela kt si nechcel predomnou prdnut a potom mi este zadrel ze ani pred svojimi najblizsimi neprdi?vtedy som sa zarazila a hned som mu na to drbla ze ci chodia vsetci prdiet do dediny kazdy na inu stranu :D a co s takym clovekom?

ej ej...stretnut by si ma nechcel no keby nevies ze som to ja ta co prdii :D tak ver ze by si sa za mnou obzrel a to som este na seba dost kriticka :D

takze doprdenia :D

slavkad

Ja mam dost vetry a tiez sa mi stane, ze aj pocas sexu chce von. Ked sa to da, zadrzim, ale ked nepomaha, utekam z miestnosti. Alebo ked nestiham, kedze som uz pokusmi zadrzat presvihla cas, poviem ze musim a partner povie ze ved si ulav. Vzdy sa za to hanbim ale partner si z toho nic nerobi. Nie je to dobre, prerusit intimnu chvilku, ale co mam robit? Nasilu zadrziavat=nesustredenie na sex. Tak povedzete vsetci co tu hanite. Co s tym?
Btw. stravujem sa zdravo a nenaduva ma nastastie zakazdym.

Scotch

rcdp preco tak utocis a nadavas? len preto, ze niekto to ma inak zauzivane ako vy? niekto mozno druhe veci robi inac ako ty a pritom ti tu nikto nenadava, ze si nechutny a podobne.. ty sa nemas kde ventilovat normalnym sposobom alebo co, ked takto neprimerane reagujes? radsej si chod zabehat...

cimbala

ahoj rcdp nebudem sa hadat a je jasne ze v autobuse to udrzim-chvalabohu ze v mhd som 5x za rok :-)-nie som humusak a napisal som ze sa mi to pocas sexu uz stalo nie ze to robim pravidelne alebo naschval a nebudem si vo svojom byte ani v pritomnosti mojej zeny chodit ulavovat na zachod a nesukam jej to pod nos.neviem ci uz mas deti alebo ako zijes so svojou partnerkou ak spolu travite väcsinu casu po praci tak sa mi nechce verit ze si pred sebou neprdnete.kua to je tema...:-)

inak BIBISA dik:-)