Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael24

Tak u mna to bolo priblizne tie dva tri tyzdne kym sa mi ako tak odopchali dierky a bolo cez ne mozne nasat aspon trochu vzduchu :)) teraz budem 2 mesiace po op a sem tam mam este stale chrasty v nose ...

Asdfka

Michael:

Dakujem za odpoved. Takze hadam to zvladnem a neudusim sa pri tom :o).
A kolko dni budem musiet tak dychat?

Michael24

Tak to jedna z tých neprijemných vecí po op ja som este k tomu aj spaval len na chrbte aby som nic nepokazil...
Rano sucho v ustach skrabanie v hrdle atd ale da sa to vydrzat hocikedy by som isiel na opku nieje to nic strasne ako sa to zdá len predsa je to zasah do organizmu a dolezite je vyber chirurga fakt ,ale mam to lepsie nez pred tym .

Michael24

Ahoj neviem co napisat po tom vsetkom je mi to luto ze som tak vyčínal tu ale bola to len reakcia na to co mam s nosom inak z jednej strany celkom ok je pekný no z druhej tam kde mi montoval ten imlantat proste len odfaklil hrbol a z tej kosti posunul nieco vyssie ku korenu nosu to je taký tah a to nevyzera dobre z jednej strany robí to hrbol a nesumerny nos a na kontrole som nebol neviem sa tomu cloveku pozriet do očí mam po tom vsetkom.Inak cisto odflaknute nic viac mi neurobil s nosom len odfaklil hrbol surovo inak ziadna ina uprava akurat co mi na jednej strane idu nosove kosti do lica je tam vybezok a v strede zle spojene tiez tam je taka rovna plocha ako profil ok celkom no z niektorých uhlov vidno ze je ten nos krivý kedze nespojil dobre kosti stred je hrubý a nesumerny a spicku a chrupavkovu cast to robí uzku ...