Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

seyschelka

A stastna veru nikdy nebudes ked sa budes zameriavat len na nos vsimni si aj v tv vela moderatoriek nema uplne dokonaly nos ani vela hereciek nieje to len o nose no lahko tomu podlahnes ak sa na to upriamis a postavis na tom cele tvoje stastie respektivne nestastie aj ja sa trapim no neberiem to az tak myslis si ze ak by si mala krasny nos zmenilo by sa toho vela ?Mozno ano ale len v tvojom myslení

seyschelka

Ježiš Mária lucy ty tu riesis ze ti neladí jedna nosna dierka s druhou ?To je uz choroba ja mam cely nos uplne zle po operacii moj operater sa do spicky ani nepustal a neuvazoval nad tym ze spicku budem mat rozliatu na celu tvar ako v lete stečená zmrzlina tak bud stastna ze ti neladi dierka videla by si moj nos tak by ti to iste pridalo na sebavedomí

seyschelka

Ja som povedala co mi vadi uplne vsetko aj svoje predstavy ako by mal ten nos vypadat po operacii ale konečný výsledok nebol podla mojich predstav musim uznat ze som mala dost orli nos a po op je to lepsie ale stale to nieje ono ten nos si pyta este upravu ale uz mam strach nieje to ako ked som isla na prvu op a nemala som co stratit.

seyschelka

Mrzi ma ze to takto prezivas ale som na tom podobne my sme nemali tolko stastia ako iný co sa im op podari na prvy krat ides to riesit este?Cakas na dalsiu reoperaciu ?Ja som bola operovana zatvorenou metodou prvy krat teraz druhy neviem ako bude postupovat nejako som sa zabudla opytat lebo sme rozoberali kopec iných vecí ale dufam ze zatvorenou z otvorenej mam strach no ak bude nutna som ochotna aj to podstupit aj s chrupavkou z ucha som sa uz zmierila uz to musim dobojovat ked som sa na to dala dufam ze tentokrat sa to uz podari .

seyschelka

Ja mam z toho taky pocit ze ked poriadne chirurgovi nepriplatis alebo niesi nejaky extra vplyvny clovek neda si tak zalezat neviem preco no verim ze ak by prisla k nemu spominana Heringova tak by si nechcel zanechat zlu vizitku a snazil by sa inak .Aj ja som urobila chybu ze som nesla k dr.Cervenovi niekedy by som chcela vidiet tuto druhu variantu ze ako by to tam dopadlo a porovnat no myslim si ze by to bol velky rozdiel .

seyschelka

Lucy ani mne prvá operácia vobec nevysla som sa tolko naplakala a nechapala som ako to moze tak skusený clovek tak odflaknut teraz mam pred sebou druhu op na ktoru sa vobec netesim aj ked mozno ano lebo dufam ze to bude uz ok no ten nos ma tolko chyb ze po tom co predviedol po prvy krat sa mi nezda ze teraz to vsetko opraví urcite mi tam dá nejakú chrupavku aby zakryl nedostatky ale takto sa nosy nerobia ze ho budem mat cely s implantatov mohol to na prvý krat poriadne zosekat a bol by pokoj no co uz mozno sa k tej staznosti pridam aj ja :)))

seyschelka

Mne chirurg navrhol sam opravu a aj moznosti mi povedal aby sa zmensilo riziko ze po reoperacii to bude este horsie zalezi od vyberu chirurga aj ked ten operater co operoval mna mozno nieje az taký dobrý a nepodarí sa mu kazdý nos ale aspon vie uznat chybu a snazi sa to napravit uz zadarmo len sa obavam aby pri operacii nemyslel na to ze to robi uz zadarmo .